fbpx

Нардепи від Європейської Солідарності перерахують одноденний заробіток на допомогу потерпілим від повені

Суспільство 12:39, 30.06, 2020

Про це на засіданні Погоджувальної Ради повідомив Петро Порошенко, повідомляє пресслужба івано-франківської організації “Європейської Солідарності”.

«Учора я повернувся з Прикарпаття. Там зустрів жінку, у якої зруйнувало будинок, її чоловіка засипало, і його відкопали живим, але з переламаними ногами. Родина залишилася із дітьми на вулиці. Цій жінці запропонували зафільмувати втрати від повені і написати заявку. Лише тоді влада подумає, як допомогти. Нам самим доводилося вирішувати, як зарадити її проблемі. Така поведінка влади абсолютно неприйнятна», – сказав Порошенко.

Порошенко зазначив, що Рада терміново має заслухати прем’єр-міністра щодо вирішення ситуації на Прикарпатті, внести пропозицію щодо внесення змін до бюджету, сформувати орган парламентського контролю використання кожної копійки бюджетних коштів, виділених на допомогу.

Петро Порошенко закликав колег з інших фракцій долучитися до ініціативи “ЄС” і перерахувати свій одноденний заробіток для постраждалих родин у Івано-Франківській і Тернопільській областях.

Лідер “Європейської Солідарності” переконаний, що на Прикарпаття необхідно негайно спрямувати дорожню будівельну техніку і розблокувати зруйновану інфраструктуру.

“Наголошую: продовження нашої програми дорожнього будівництва, яка зараз називається «Велике будівництво», лише підсвічене «відосиками» – маємо негайно всю техніку, яка там є – грейдери, самоскиди, вантажні автомобілі, екскаватори, перекинути на Прикарпаття. На сьогоднішній день люди повністю відрізані від зовнішнього світу. Будівельні матеріали мають там бути вже завтра. І я прошу парламент підтримати цю ініціативу: негайно організувати або виступ, або зустріч з урядовцями”, – заявив Петро Порошенко

Зазначимо, 28 червня Петро Порошенко відвідав постраждалі від стихії села Білі Ослави та Чорний Потік. На прохання мешканців Фонд Порошенка придбав для допомоги потерпілим мотопомпи, генератори та оплатив тиждень роботи важкої техніки у селі Чорний Потік.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: