fbpx

"Наша мета – повернути базар місту": міськрада відмовилась підписати мирову угоду з ТОВ «Торговий Сервіс»

Суспільство 13:08, 18.10, 2021
НА ФОТО: Центральний продуктовий ринок - власність міської громади

Івано-Франківська міська рада на позачерговій сесії не підтримала затвердження мирової угоди з ТОВ «Торговий сервіс» – оператором центрального продуктового ринку.

«Є пропозиція не підтримати. Наша позиція – повернути базар у комунальну власність», – сказав перед голосуванням міський голова Руслан Марцінків.

В результаті ніхто з депутатів не проголосував за погодження умов мирової угоди між Івано-Франківською міською радою та ТОВ «Торговий сервіс».

Проєкт мирової угоди передбачав, що ТОВ «Торговий сервіс» впродовж трьох днів після затвердження угоди господарським судом сплачує заборгованість у сумі 2 923 712 грн. Основана сума заборгованості – орендна плата за період з 1 грудня 2019 по 28 лютого 2021 року – 2 823 820 грн. Решта – пеня та інфляційні збитки. Водночас Івано-Франківська міська рада мала відмовитися від позовних вимог щодо розірвання договору оренди нежитлових приміщень площею 14 167 м кв, розташованих у цоколі та на першому поверсі будівлі критого ринку на вулиці Дністровська, 5.

Як писав КУРС, “Торговий сервіс” повернувся на центральний ринок Івано-Франківська у квітні 2021 року, після того як восени 2019 року компанія пережила рейдерське захоплення.

Коротка хроніка конфлікту

25 жовтня 2019 року представники ТОВ “Торговий сервіс” заявили про спробу рейдерського захоплення. Засновником з 24 жовтня замість Ігоря Халаменди стала Тамара Вікторівна Казанцева, а фірму перереєстрували у Дніпрі. Новим керівником ТОВ “Торговий сервіс” став Туяхов Олександр Леонідович. За даними реєстрів, Туяхов та Казанцева зареєстровані в Андріївці Волноваського району Донецької області. Ігор Халаменда заявив, що відбулося силове захоплення фірми.

“Нові власники” ринку, втім, стверджували, що придбали компанію “Торговий сервіс” в Ігоря Халаменди і не розуміють претензій попереднього власника.

Ігор Халаменда 13 листопада юридично повернув собі ТОВ «Торговий сервіс». Міністерство юстиції скасувало записи в Єдиному державному реєстрі, за якими директором фірми став Олександр Туяхов, а власницею Тамара Казанцева. Мін’юст також анулював доступ до реєстру реєстраторці Шиловій, яка переоформила фірму на Казанцеву.

16 листопада минулого року Ігор Халаменда намагався увійти в офіс своєї фірми. Однак офіс заблокували невідомі. Поліція не втручалася. Того дня конфлікт на центральному продуктовому ринку завершився тимчасовим компромісом, який запропонувала поліція

Вдруге Халаменда намагався зайти на ринок 24 червня 2020 року, також безуспішно.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: