fbpx

Науковцям зі Словенії у Вигодському лісгоспі показали смерічники, що всихають

Суспільство 18:16, 14.06, 2019

ДП «Вигодський лісгосп» відвідала делегація з Університету в Любляні (Словенія), біотехнічного факультету, кафедри лісової техніки і економіки.

Головний інженер Ігор Заяць ознайомив гостей з основними напрямками діяльності підприємства, після чого був продемонстрований фільм «Всихання лісів у ДП «Вигодський лісгосп» з квадрокоптера».

Заступник директора Українського науково-дослідного інституту гірського лісівництва Володимир Коржов розповів про проблеми всихання лісів на Прикарпатті та важливість будівництва лісових доріг як один з чинників для подолання цього явища.

Учасники зустрічі виїхали у Людвиківське лісництво. Тут в урочищі Сопотей лісничий Михайло Павлик показав гостям об’єми всихання смерічників та те, як у Вигодському лісгоспі з цим борються.

Щоб оцінити проблему, лісівники використовують сучасний квадрокоптер та проводять обстеження, а для цього потрібна мережа лісових доріг. Людвиківське лісництво є одним з лідерів з проектування та будівництва таких доріг. Також у лісгоспі широко використовуються спеціальні пастки з феромонами для моніторингу та відловлювання жуків-короїдів.

Зустріч відбулась в рамках міжнародної програми Еразмус, повідомив Вигодський держлісгосп.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: