fbpx

Науковиці ПНУ виступили в Мюнхені

Суспільство 09:43, 14.02, 2020

Науковиці Прикарпатського національного університету взяли участь у круглому столі в Українському Вільному Університеті, що в місті Мюнхен, Німеччина.

Круглий стіл «Геноцид проти України: 1932-1933 рр.» відбувся днями в Українському Вільному Університеті. У його роботі, зокрема, взяли участь науковиці  Прикарпатського національного університету – докторка мистецтвознавства, професорка Ганна Карась, кандидатка педагогічних наук, доцентка Любов Геник та кандидатка психологічних наук, доцентка Олеся Коропецька. У рамках програми заходу вони виступили з доповідями про голодомор та репресії в Україні та їх наслідки.

Відкрила наукове зібрання ректор УВУ, професор др. Марія О. Пришляк. Учасників круглого столу привітав консул Генерального консульства України в Німеччині Дмитро Шевченко. Із архівами УВУ присутніх ознайомив о. Володимир Головач (архіваріус УВУ).

Модератором круглого столу виступила професорка нашого університету Ганна Карась. Під час роботи круглого столу науковці обговорили Резолюцію, яка буде скерована до урядів країн, які ще не визнали голодомору в Україні, у тому числі і Німеччина.

На завершення заходу професорка нашого університету Ганна Карась вручила ректору УВУ, професорці др. Марії О. Пришляк свою докторську монографію, написану у тому числі на матеріалах архіву УВУ.

Під час перебування в Українському Вільному Університеті науковці з німецькими колегами обговорили перспективи співпраці, інформує пресслужба ПНУ. 

Науковиці ПНУ виступили в Мюнхені 1

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: