fbpx

Науковиця-біохімік ПНУ Ольга Стрільбицька отримала грант від провідного дослідницького товариства Німеччини

Суспільство 11:10, 09.10, 2022

Провідна фахівчиня кафедри біохімії та біотехнології, кандидатка біологічних наук Ольга Стрільбицька отримала грант для молодих дослідників за програмою EIRENE Max Planck-Ukraine Cooperation & Mobility Grant від Товариства імені Макса Планка.

Товариство ім. Макса Планка  – це неприбуткова асоціація провідних дослідницьких інституцій Німеччини, що здійснює фундаментальні дослідження як природничого, так і гуманітарного характеру, і фінансується з федерального та земельних бюджетів, повідомляє пресслужба ПНУ імені Стефаника.

У рамках гранту науковиця планує проведення спільних досліджень з науковою групою професора Ніколи Йовіно з Інституту Імунобіології і Епігенетики імені Макса Планка у місті Фрайбург.

Дослідження стосуватимуться епігенетичних механізмів регуляції тривалості життя і метаболізму у плодової мушки дрозофіли. Цей проєкт є продовженням багаторічних досліджень наукової групи, у якій працює Ольга, під керівництвом доцента кафедри біохімії та біотехнології Олега Лущака. Тривалість гранту – 3 роки.

У разі успішного виконання проєкту директор приймаючого Інституту може призначити дослідника з України до партнерської групи Макса Планка (Max Planck Partner Group). Робота партнерської групи в Україні буде фінансуватись Товариством ім. Макса Планка впродовж наступних 5 років.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: