fbpx

Навіщо потрібен бензиновий генератор?

Суспільство 12:31, 10.10, 2019

Дизельгенератор незамінний там, де відсутні інші джерела електроенергії. Такі агрегати забезпечують безперебійну подачу електрики на об’єкт. Але не завжди доцільно використовувати дизельну електростанцію. Дизель – установка досить дорога за ціною і вимагає відповідного техобслуговування.

Якщо обрати бензиновий генератор, це обійдеться набагато дешевше. Така станція стане вірним помічником для виконання короткочасних робіт, може використовуватися в якості додаткового і аварійного джерела живлення на об’єктах різного призначення.

Навіщо потрібен бензиновий генератор? 1

Сфера застосування бензогенераторов

  • Будівельно-ремонтні роботи

Бензиновий електрогенератор використовується на будівельних майданчиках і в місцях, де відсутнє підключення до лінії електропередачи. До такого обладнання підключають електроінструменти і чутливе до перепадів напруги обладнання.

При виборі електростанції для будівництва в АЛЛО враховують потужність, габарити, здатність працювати в певних умовах.

Бензогенератори оптимально підходять для експлуатації при мінусових температурах на будівництві, лісоповалі.

Генератор використовують і в якості резервного джерела електрики для забезпечення безперебійної роботи: майстерні, автосервіс.

  • Безперебійна подача електроенергії для особливо важливих об’єктів

Бензогенератор встановлюють в якості аварійного джерела живлення в офісних будівлях, де втрата комп’ютерних даних може спричинити за собою серйозні проблеми. Такі електростанції встановлюють в поліклініках, лікарнях, банківсько-фінансових установах для забезпечення аварійного освітлення, систем безпеки, підключення спеціального обладнання.

  • Заміські будинки і дачі

Бензинова електростанція використовується в якості додаткового або резервного джерела електроенергії на присадибних ділянках для підключення електроінструментів, насосних станцій або забезпечення електрикою майстерні, гаража, дачного будиночка або теплиць.

  • Туризм і рибалка

Малопотужні і компактні генератори дозволять вирішити ряд завдань далеко від дому. До генератора можна підключити будь-які побутові електроприлади (включаючи автомобільний холодильник), а також завести мотор човна.

За рахунок такої популярності, виробники постійно вдосконалюють бензогенератори, пропонуючи нові моделі. Тому із вибором потрібного устаткування проблем не виникне.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: