fbpx

Не проводити випускні та останні дзвоники в школах, - МОН

Суспільство 20:30, 16.04, 2020

Міністерство освіти і науки України пропонує не проводити цьогоріч останні дзвоники та випускні вечори з метою запобігання поширенню коронавірусу COVID-19.

Про це на своїй сторінці в мережі повідомила очільниця міністерства Любомира Мандзій.

“З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2019/2020 навчальному році пропонуємо не проводити масові заходи із залученням учасників освітнього процесу, у тому числі останні дзвоники та випускні вечори”, — йдеться у листі Міносвіти керівникам закладів середньої загальної освіти та керівникам освітніх департаментів.

Детально, з прикладами і роз’ясненнями – лист вже направлений всім керівникам обласних департаментів освіти і науки, а також школам.

“Ми готуємося до різних варіантів розвитку подій, тому надали таке розширене роз’яснення, щоб розповісти про способи і можливості, які можуть використовувати вчителі та учні під час дистанційного навчання. Рішення про те, коли закінчиться карантин і коли школярі можуть повернутися за парти цього навчального року, залишається за урядом”, – повідомила міністерка.

В листі, зокрема, організаторам навчального процесу прописано:

  • Організувати найбільш зручні та прийнятні способи оцінювання (тематичного, семестрового та річного) учнів, які будуть доступні кожному. Оптимізувати та мінімізувати кількість каналів зв’язку та платформ дистанційного навчання. А потім – обов’язково повідомити про це учнів та їхніх батьків заздалегідь або опублікувати відповідну інформацію на сайті школи.
  • Не пізніше 15 червня оформити всі свідоцтва про здобуття базової середньої освіти, свідоцтва досягнень і табелі та організувати їх безпечну видачу. Для 1-8 та 10 класів – надіслати копії на електронні пошти з подальшим врученням оригіналу у вересні.
  • Обов’язково на початку нового навчального року провести вхідне оцінювання в 2-11 класах. Це вкрай потрібно, щоб діагностувати рівень засвоєння матеріалу учнями під час карантину.

Також у МОН рекомендують проводити підсумкові оцінювання в онлайн-режимі і розробити графік видачі випускникам 9-х класів свідоцтв про здобуття базової середньої освіти з урахуванням необхідності дотримання протиепідемічних вимог.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: