fbpx

"Нова пошта" виділяє 25 млн грн на боротьбу з поширенням COVID-19 в Україні

Суспільство 16:11, 15.03, 2020

У зв’язку з поширенням коронавірусу COVID-19 в Україні компанія «Нова пошта» виділяє 25 млн гривень на закупівлю найнеобхіднішого обладнання для ефективного лікування вірусних інфекцій у лікарнях.

Також будуть придбані засоби індивідуального захисту та інші матеріали, які допоможуть протистояти вірусу та захистять українців, повідомляє пресслужба компанії.

«Всього за декілька днів нам усім довелося змінити звичний ритм життя, щоб підготуватися та протистояти вірусній загрозі. «Нова пошта» як бізнес, який працює для людей, просто не може залишатися осторонь. Ми вирішили допомогти нашим лікарям у боротьбі з вірусною інфекцією і виділили на це 25 млн гривень. Ми спрямуємо їх на оснащення лікарень в Полтаві та Полтавській області. Я закликаю відповідальний бізнес, який працює в Україні, вчинити так само. Це маніфест «Нової пошти». Неодноразово в історії України бізнес допомагав країні. Давайте зробимо це знову», – говорить В’ячеслав Климов, співзасновник компанії.

«Зараз наша країна, як і весь світ, починає жити в новій реальності. Епідемія буде мати вплив на економіку та на всіх нас. Але треба пам’ятати, що життя та здоров’я людей – найцінніше. Саме тому «Нова пошта» виділила 25 млн грн на допомогу медичним закладам. Я прошу медичні заклади інформувати суспільство про потреби в обладнанні та захисних матеріалах, щоб до нашої ініціативи могли долучитися інші підприємці, – коментує Володимир Поперешнюк, співвласник компанії. – Бізнес в нашій країні ніколи не відчував себе в ідеальних умовах. Але зараз йде мова про виживання та збереження робочих місць. Тому я звертаюся до влади з пропозицією розробити низку ініціатив з метою покращення умов для бізнесу: знижуйте податки, забезпечте податкові канікули тощо. Я впевнений, що ми вийдемо з цієї кризи з гідністю та станемо ще сильнішими! Саме зараз час думати та дбати про наше майбутнє».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: