Новачок "Прикарпаття" врятував команду від програшу у першому матчі Першої ліги

Суспільство 17:04, 12.03, 2021

Сьогодні, 12 березня, “Прикарпаття” зіграло свій перший офіційний матч 2021 року. Команда на виїзді у Кременчуку зіграла внічию з “Гірником-Спорт” (Горішні Плавні)  з рахунком 1:1, інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Обидва голи були забиті по перерві після стандартів. На 57-й хвилині господарі подали кутовий і гравець Владислав Краєв забив гол у ворота “Прикарпаття”. Іванофранківці ж відповіли навісом зі штрафного, і дебютант “Прикарпаття” Василь Курко головою відправив м’яча у сітку воріт “Гірника-Спорт”.

Саме проти команди із Горішніх Плавнів прикарпатці завершували минулий календарний рік, мінімально поступившись вдома 1:2.

Нагадаємо, 15 лютого “Прикарпаття” дозаявило нового футболіста – 25-річного Василя Курка, який перебрався до Івано-Франківська на правах “вільного агента”. Співпраця розрахована до завершення сезону 2021 року.

Василь Курко – волинянин, новачок футбольного клубу “Прикарпаття”. Вперше офіційно футбольний клуб, концепція якого – місцеві гравці, взяв до свого складу чужинця.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!