fbpx

Нові тарифи на доставку газу: скільки прикарпатці платитимуть з 1 січня

Суспільство 12:12, 24.12, 2021

НКРЕКП встановила нові тарифи на розподіл (доставку) газу для облгазів, які запрацюють з 1 січня 2022 року. В середньому по країні ціни збільшаться майже на 4%.

Зміну вартості послуги затвердила Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, на своєму засіданні, повідомили в пресслужбі НКРЕКП.

За словами глави регулятора Валерія Тарасюка, очікуване коригування тарифів було на рівні інфляційних процесів, але в підсумку “вийшло навіть менше”.

Цього вдалося досягти, зокрема, завдяки тому, що враховані в тарифах кошти на “блакитне паливо” на виробничо-технологічні витрати не змінилися в порівнянні з 2021-им, залишившись на рівні 7,42 гривні за кубометр, додав він.

Найвищі тарифи встановлені для ТОВ “Газпостачсервіс” (Вінницька область) – 2,95 грн за кубометр і для ТОВ “Спектргаз” (Львівська область) – 2,82 грн за кубометр.

Найнижчі тарифи виявилися у “Київгазу” (0,38 грн за кубометр), “Харківміськгазу” (0,52 грн за кубометр) і “Кременчукгазу” (0,55 грн за кубометр).

Для “Івано-Франківськгазу” затвердили тариф 2,23 грн/куб. м, це більше на 3,9% проти теперішньої вартості доставки.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: