fbpx

Новорічні іграшки і кава: "Бандерівський Схрон" презентував новинки, щоб заробити на Будинок ветерана

Суспільство 11:20, 05.11, 2020

Центр для учасників АТО “Бандерівський схрон”, що працює під Франківськом, презентував новинки, які виготовляють атовці на реабілітації. Продаючи новорічні іграшки і каву, центр заробляє, щоби приймати ветеранів.

Два проєкти – “Кава зі Схрону” та “Іграшки зі Схрону” – працюють в центрі таким чином, що учасники ветеранської реабілітації можуть заробити на себе.

“Доброго початку листопада! Стрімко наближаються зимові свята, і попри всі короновіруси, карантини та політичний кошмар прийдуть Новий рік та Різдво. Іграшки зі Схрону нагадують, що ми маємо для вас отакі екологічні дерев’яні ялинкові прикраси. Це декор не на один сезон, вони залишаться з вами на роки. Тому обирайте. Ціна однієї 170 грн. Одинадцята іграшка – в подарунок. Увесь прибуток іде на утримання Будинку ветерана Бандерівський Схрон!” – закликають у центрі.

Новорічні іграшки і кава: "Бандерівський Схрон" презентував новинки, щоб заробити на Будинок ветерана 1

Також в майстерні іграшок роблять святвечірні вертепи.

“Матеріали – береза та вільха, акрилові фарби та лак. Розміри 50*25 (висота). Вертепи зроблені руками ветеранів, які пребувають на реабілітації у Центр для учасників АТО та їхніх сімей “Бандерівський Схрон”. Ціна одного вертепу (10 фігурок та шопка) – 1500 грн”, – пропонують ветерани.

Новорічні іграшки і кава: "Бандерівський Схрон" презентував новинки, щоб заробити на Будинок ветерана 5

Для створення своїх кавових сумішей – блендів – Кава зі Схрону використовує зерна арабіки та робусти.

“Завдяки тому, що обсмажуванням кави ми займаємося більше трьох років, створенні нами бленди є ексклюзивні. Придбавши в нас один з восьми блендів, можете бути впевнені, що в ньому є частинка нашої любові. Вам – смачний та якісний продукт, а нам – можливість допомогти черговому ветерану повернутися з війни…” – пояснюють в центрі.

На сьогодні є вісім постійних купажів: “Особлива” – 48 грн, “Класична” – 50 грн, “Ранкова” – 53 грн, “Обідня” – 58 грн, “Патріот” – 60 грн, “Десертна” – 60грн, “Шоколадна” – 60 грн, “Карпатська” – 65грн. Для учасників війни, волонтерів та оптових покупців – система знижок.

Новорічні іграшки і кава: "Бандерівський Схрон" презентував новинки, щоб заробити на Будинок ветерана 6

Подальша робота Будинку ветерана буде залежати від фінансових надходжень, пише на сторінці центру в мережі його засновник і координатор Ігор Чернецький. Та просить про підтримку проєктів.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: