fbpx

Обов'язкові стандарти майбутнього житла, яких дотримуються лише окремі забудовники

Суспільство 15:30, 21.08, 2023

У більшості випадків власники квартир отримують лише стіни з голою цеглою. Часом навіть планування роблять “вільним”  — покупець отримує порожній простір. 

Відтак новоспечені господарі квартири беруться до ремонту – планують дизайн, потім чорнове оздоблення, після – чистове. Тільки тоді можна перейти до наповнення квартири предметами першої необхідності й закупівлі техніки та меблів. 

А якщо не хочеться “бруднити руки” чорновим оздобленням квартири? Штукатурка стін, заливка підлоги… Всі ці процеси досить трудоємні, однозначно відбирають багато енергії – й швидко проходить перша ейфорія від покупки житла. 

Саме тому будівельна компанія VAMBUD пропонує своїм клієнтам квартири з базовим наповненням. І ні, це не додаткова послуга, – це все включено у ціну. Розповідаємо детальніше:

Тепла підлога у мокрих зонах

На кухні та у санвузлах вже змонтована тепла підлога. Обовʼязково з урахуванням площі приміщення, для максимальної енергоощадності. 

вамбуд житло квартири івано франківськ

Напівсуха стяжка підлоги

Ідеальна поверхня підлоги, яку не потрібно додатково вирівнювати, – що може бути кращим? І, звісно ж, підʼїзди залишаються неушкодженими. Адже всі чорнові роботи проводяться ДО оздоблення підʼїздів. А високоякісні матеріали забезпечують надійність та відмінну шумо- та теплоізоляцію.

vambud малоповерхівки якісне житло івано франківськ

Штукатурка стін по маяках

Штукатурка стін по маяках забезпечує рівномірне нанесення матеріалу. А рівна стіна менше накопичує бруд і вологу, також покращує їх теплові характеристики.

вамбуд івано франківське малоповерхівки якісні новобудови

Енергозберігаючі вікна й броньовані двері

Для своїх обʼєктів БК VAMBUD встановлює вікна виключно з двокамерним енергозберігаючим склопакетом з аргоном. В зимовий період такі вікна відмінно зберігають тепло, а влітку – відбиває теплову енергію сонця й не пропускає спеку. Також уже багато років VAMBUD встановлює на своїх обʼєктах вхідні броньовані двері преміумкласу фірми MILANO.

вамбуд vambud будівельна компанія івано франківськ

Квартира з таким базовим наповненням економить багато часу й сил майбутніх мешканців. Ознайомтесь детальніше з проєктами VAMBUD – ЖК та таунхауси Долішній, WAWEL, Квартал Краківський, Квартал Віденський та TRIVUIM й оберіть якісне житло для себе чи як вигідну інвестицію. 

Читайте також: Як Франківськ стає втіленням скандинавського досвіду.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: