fbpx

Обрали голову Городенківського районного суду

Суспільство 16:44, 15.08, 2023

У Городенківському районному суді Івано-Франківської області відбулися збори суддів, на порядок денний яких виносилось питання про обрання голови суду.

Про це повідомила пресслужба судової установи. 

Шляхом таємного голосування одноголосно повторно зборами суддів головою Городенківського районного суду Івано-Франківської області обрано Гайдича Романа Михайловича строком на три роки.

Довідково. Роман Гайдич народився на Городенківщині. В 2002 році закінчив навчання в коледжі та вступив на юридичний факультет ЛНУ ім. Франка, який закінчив у 2003 році. Навчавшись в університеті працював на посаді секретаря-референта в адвокаційній компанії “Львів-правозахист” з вересня 2000 по червень 2001 року.

З липня 2001 по вересень 2002 року працював юрискосультом в ТЗОВ “АМО”, а з жовтня 2002 по грудень 2003 року – ТЗОВ “Севго Діана”.

Отримавши диплом про вищу освіту, почав працювати з грудня 2003 року в Городенківському районному суді на посаді помічника судді. З грудня 2005 по березень 2009 року працював консультантом суду Городенківського районного суду. З листопада 2009 року по листопад 2010 року працював на посаді стажиста-нотаріуса у приватного нотаріуса Коломийського міського нотаріального округу Мирилової І. М.

З березня 2011 працює суддею Городенківського районного суду Івано-Франківської області. Перебував на посаді голови голови Городенківського районного суду Івано-Франківської області.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: