fbpx

Одна з найрозумніших абітурієнток України обрала для навчання ІФНТУНГ

Суспільство 10:08, 07.09, 2021

Світлана Джус з чотирьох навчальних предметів набрала 794 бали, зокрема 200 балів з фізики, та увійшла до 30 учасників ЗНО, які отримають 100 000 грн премії від Верховної Ради.

У 2021 році Верховна Рада України вперше заснувала іменні премії у розмірі 100 тисяч гривень для 30 учасників ЗНО, які сумарно з чотирьох навчальних предметів отримають не менше ніж 790 балів, зокрема 200 балів з однієї дисципліни.

Однією із 30 найрозумніших учасників ЗНО стала теперішня студентка Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Світлана Джус.

Після закінчення Ліцею ім. Івана Пулюя Світлана одразу визначилась із вибором спеціальності й університету, в якому буде навчатися, повідомляє пресслужба ІФНТУНГ.

 «Обрала ІФНТУНГ, бо вважаю, що серед університетів нашого міста тут є найбільше можливостей для розвитку. Серед найкращих й Інститут інформаційних технологій! Про ЗВО в інших містах не думала, бо дуже люблю Івано-Франківськ, хочу тут жити, навчатись і працювати. Моє життєве кредо перегукується зі словами Григорія Многогрішного: «Краще вмерти біжучи, ніж жити гниючи». Можливо, звучить дивно, але я надзвичайно люблю рух, активність. Хочу приносити користь світу своєю працею! А вчитись мене мотивують надзвичайні можливості сьогодення. І це просто злочин втрачати такий шанс!».

Зараз Світлана навчається на денній формі навчання за освітньо-професійною програмою «Інженерія програмного забезпечення».

Загалом із 30 найрозумніших учасників ЗНО двоє вчитимуться за навчальними програмами гуманітарного профілю, а інші 28 найрозумніших випускників шкіл обрали технічні та природничі науки для навчання у ЗВО.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: