fbpx

Офтальмологи ІФНМУ виїжджають на огляди в села області

Суспільство 17:47, 06.04, 2022

Наприкінці минулого тижня у селі Хом’яківка Тисменицької громади офтальмологи Івано-Франківського національного медичного університету провели виїзний офтальмологічний огляд.

Окрім місцевих, на прийом прийшли також громадяни з числа тимчасово переміщених осіб.

«Нова реальність, у якій живе Україна, змінила функціонування всіх сфер життєдіяльності, в тому числі медицини, – говорить доцент кафедри офтальмології ІФНМУ Василь Капечук. – Тому ми вирішили йти назустріч громадам і організували виїзні консультації».  

Особливо гостро проблему отримання спеціалізованої медичної допомоги відчувають люди із особливими потребами та пенсіонери, наголосив Василь Капечук.

Під час огляду офтальмологи вишу оглянули більше як двадцять жителів села Хом’яківка. Щодо співпраці та консультування жителів Тисменицької ОТГ фахівці ІФНМУ відгукнулися на звернення генерального директора Тисменицької міської лікарні Романа Сендецького та голови ОТГ Тетяни Градюк.

Університет розширить склад виїзних бригад для повноцінного безкоштовного консультування населення, зазначила пресслужба ІФНМУ.

Як зазначив проректор з науково-педагогічної та лікувальної роботи Тарас Кобрин, для цього треба подати відповідне звернення органам місцевого самоврядування.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: