fbpx

Особливості функції зворотного зв'язку

Суспільство 15:55, 17.02, 2021

Сьогодні існує багато інструментів, які допомагають в роботі компаній. Вони направлені на зручну взаємодію між клієнтом та компанією. Ringostat, який є офіційним технічним партнером Google Analytics, це:

І все це за найбільш конкурентною ціною на ринку. Використовуючи Ringostat, ви зможете:

  • оптимізувати витрати на маркетинг;

  • вибудувати ефективну комунікацію з клієнтами через зворотний дзвінок і телефонію;

  • підвищити конверсію у продажах;

  • управляти рекламою Google Ads прямо з інтерфейсу Ringostat.

Особливості функції зворотного зв'язку 1

Зворотний дзвінок

Callback або форма зворотнього зв’язку – це віджет, який з’єднує менеджера з клієнтом за 30 секунд. Віджети повністю відповідають дизайну та з’являються в той момент, де і коли потрібно з пропозицією здійснити дзвінок.  

Переваги функції

  • Зворотній зв’язок мотивує відвідувача до взаємодії з компанією. Це підвищує кількість звернень майже на 50%, що є доведеним фактом від клієнтів. 

  • Таким чином ви встановлюєте довірливі відносини з клієнтами, оскільки дотримуєтесь обіцянки зателефонувати через 30 секунд після запиту. 

  • Швидкість в обробці заявки. Ви економите час менеджера на розгляд заявок, тому з’єднання відбувається автоматично та не змушує клієнта довго чекати. 

Як це працює?

Клієнт заходить на сайт, підбирає необхідний товар, та починає цікавитися конкретним продуктом. Форма з’являється в потрібний момент, при цьому не нав’язує нічого клієнту. Він замовляє зворотній зв’язок, отримує всю необхідну інформацію, та в більшості випадків робить замовлення. Це зручний підхід для кожної сторони.

Зворотний дзвінок від Ringostat дозволяє додатково підвищити конверсію сайту. Його можна запрограмувати так, щоб він з’являвся на певній сторінці в певний час. Завдяки цьому віджету користувач може зателефонувати менеджеру прямо через сайт. Користувач вказує свої дані, система відраховує час і з’єднує з першим оператором, що звільнився. За статистикою зворотний дзвінок на 20% підвищує конверсію сайту, тому ringostat.com рекомендує використовувати це рішення всім клієнтам як одне з найбільш ефективних у цьому напрямку.

Ефективність такого інструменту доведена нашими клієнтами, які оцінили переваги наявності зворотного зв’язку. Вони відмічають, що кількість звернень збільшилася та виросла кількість заявок. 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: