fbpx

Олександр Шевченко: «Разом ми зможемо протистояти негоді»

Суспільство 19:35, 17.02, 2021

Останніми днями дороги Івано-Франківщини засипало снігом. У багатьох селах і містечках люди опинилися заблокованими, до них не могла приїхати ні швидка, ні поліція, ні автомобілі з продуктами.

Команда депутата обласної ради Олександра Шевченка допомагає своєю спецтехнікою. Снігові замети розчищають як на дорогах державного значення, так і на звичайних сільських вулицях.

ПБС помагає чистити дороги - Олександр Шевченко

У селі Котиківка, що на Городенківщині, перемело дорогу державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський. Там залишились заблокованими 7 сіл. А в заметах застрягли близько 10 автомобілів з людьми. Компанія «ПБС» надала в допомогу потужну техніку для швидкого розчищення двометрових заметів.

компанія ПБС Олександра Шевченка чистить дороги від переметів

Також на Городенківщині замело снігом й інші дороги, які ведуть до віддалених сіл. Їх вдалося за короткий час розчистити.

негода на Прикарпатті

Команда Олександра Шевченка паралельно працює майже в кожному районі Прикарпаття, щоб допомогти людям дістатися до родин, а медикам – до хворих. 

Багато доріг вдалося розчистити на Богородчанщині, Тисмениччині, Надвірнянщині, Тлумаччині, Коломийщині та Снятинщині. 

негода на Прикарпаття - Шевченко чистить дороги

Складності додають постійні хуртовини, через що дороги перемітає знову за кілька годин. Але дорожники працюють цілодобово.

замело дороги Прикарпаття

«Ситуація дуже складна. Можна шукати винних, а можна просто постаратись допомогти тим, хто не може впоратися з заметами, – без звинувачень чи виправдань. Разом ми зможемо протистояти негоді», – підсумував депутат обласної ради Олександр Шевченко.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: