fbpx

Олена Зеленська відвідала Артек-Буковель, де відпочивають родини переселенців із прийомними дітьми

Суспільство 16:08, 15.08, 2023

Дружина президента України Олена Зеленська сьогодні перебуває на Франківщині. Вона відвідала табір “Артек-Буковель”, де відпочивають великі родини переселенців із прийомними дітьми.

На залучені від іноземних партнерів кошти Фундація Олени Зеленської профінансувала путівки та проїзд до табору для 1357 дітей і батьків із 218 великих прийомних родин.

Частина з них – жителі Херсонщини, Миколаївщини, Дніпропетровщини, Запоріжжя, Донеччини, Чернігівщини, Сумщини, Івано-Франківщини, Одещини. Інші великі прийомні родини зі Львівщини, із Хмельниччини, Черкащини, Тернопільщини, до яких вони мусили евакуюватися.

Олена Зеленська відвідала Артек-Буковель, де відпочивають родини переселенців із прийомними дітьми 1

“Вісім прийомних дітей! А ще десятеро вже виросли й живуть самостійним життям. Із родиною Оксани та В’ячеслава Паскевичів знайома давно, як і з їхньою драматичною історією. Як і багато великих прийомних родин (так званих ДБСТ, у яких виховуються від 5 до 10 дітей), через російське вторгнення вони втратили просторий родинний дім під Кривим Рогом і почали все з нуля на Львівщині. І ось сьогодні рада знову зустрітися з усією родиною під час її відпочинку в таборі «Артек-Буковель», – розповіла Олена Зеленська на своїй сторінці у фейсбуці.

На відпочинок у Карпати приїхали й сім’я Катерини та Олексія Тарусіних із сімома дітьми (російське вторгнення змусило їх шукати прихистку на Житомирщині), Ігоря та Маргарити Антипчуків із десятьма дітьми (зі Слов’янська змушені були також переселитися до Житомирщини), Тетяни Юричко та Сергія Гашенка із сімома дітьми (із Запорізької області евакуювалися до Стрия).

“І у мирний час виїзд на відпочинок разом був для таких великих родин недосяжною мрією. Ми в Olena Zelenska Foundation / Фундація Олени Зеленської від початку опікуємося великими прийомними сім’ями, тож дуже хотіли подарувати їм повноцінне літо та змогу відпочити разом, усією родиною, хоч би якою великою вона була”, – зазначила Олена Зеленська.

Олена Зеленська відвідала Артек-Буковель, де відпочивають родини переселенців із прийомними дітьми 2

Дружину президента супроводжувала в поїздці Прикарпаття голова обласної військової адміністрації Світлана Онищук.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: