fbpx

Онлайн кредитування: більше за чи все-таки проти?

Суспільство 19:02, 02.08, 2021

Іноді життєві ситуації складаються так, що гроші потрібні негайно, а їх на даний момент немає. Тоді єдиним можливим виходом стає взяти кошти в кредит. Але сучасний ритм життя з постійним браком часу і новітні технології дозволяють не йти до банку, щоб позичити гроші, а взяти кредит на карту онлайн.

В чому ж переваги онлайн-кредитування?

1. Економія часу.

Сьогодні для того, щоб отримати кредит, не потрібно іти до банку та стояти в довгій черзі. Оформлення позики відбувається за декілька хвилин, відповідь про прийняте рішення приходить дуже швидко. Оформити кредит можна не виходячи з дому, потрібен лише доступ до мережі інтернет.

2. Потрібно мінімум документів.

Для оформлення кредиту зазвичай потрібні лише паспортні дані, код ІНН номер телефону та банківської картки. Ні довідки про доходи, ні якихось інших документів надавати не потрібно.

3. Не потрібні поручителі.

Щоб оформити кредит, не потрібно заручатися підтримкою рідних чи друзів, рішення приймається одноосібно.

4. Конфіденційність.

Інформація про розмір суми кредиту та строки погашення є ще більш конфіденційною, через те, що не потрібна участь в оформленні кредиту третіх осіб, тобто у договорі кредитування фігурують лише дві сторони-кредитор та позичальник.

5. Можна особисто контролювати суму та строки погашення позики.

Важливою перевагою он-лайн кредитування є ще й те, що можна обирати суму кредиту та строки сплати відповідно до власних потреб, а при необхідності самостійно пролонгувати договір кредитування.

6. Не потрібні паперові носії.

Раніше, щоб отримати кредит, потрібно було зібрати безліч документів у паперовому вигляді, а

тепер можна отримати кредит на карточку відразу за декілька хвилин і без документів на

паперах.

7. Кошти надходять відразу на картку.

При заповненні особистих даних потрібно також вказати номер банківської картки, на яку потрібно перерахувати кошти, і якщо рішення по позиці буде позитивним, кошти надійдуть на неї відразу.

Але поряд з перевагами є також і недоліки швидких кредитів.

·   Високі відсотки за користування.

При перерахунку річна ставка кредиту може сягати до 700%, а це дуже багато. Але, якщо гроші справді необхідні на короткий термін, то це чудовий вихід прискорити покупку побутової техніки чи купити путівку на відпочинок, якщо зараз велика знижка, а до потрібної суми трішки не вистачає коштів.

·   Термін кредитування короткий.

Як правило, мікрокредити надаються терміном до 1 року, а найвигідніше оформляти їх на декілька місяців чи навіть днів.

·   Психологічна залежність.

При неправильному підході психологічно нестійкі особи можуть потрапити в боргову залежність, з якої важко буде вибратися. Але, якщо людина тверезо мислить і правильно оцінює свої ризики, то мікрокредитування має більше плюсів, аніж мінусів.

Тож при розумному користуванні позикою вона стане у пригоді та допоможе успішно вирішити тимчасові фінансові проблеми.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: