fbpx

Онлайн-курси з IT: можливості та перспективи

Суспільство 14:39, 05.11, 2020

IT-ринок в Україні та світі, зокрема програмування, постійно розвивається та потребує нових спеціалістів й постійного підвищення кваліфікації залучених у цій сфері фахівців. З огляду на популярність професії через її високооплачуваність зростає кількість освітніх IT-компаній, які пропонують різноманітні навчальні курси. Така ситуація дещо ускладнює вибір для айтішників-початківців, які мають бажання опанувати одну з відповідних професій.

Але сьогодні у кожного є можливість пройти навчання в провідних компаніях, незалежно від того, в якому населеному пункті ви постійно проживаєте. Адже тільки такі компанії можуть запропонувати якісні онлайн-курси – чи то популярні сьогодні Python courses online, чи будь-які інші.

Онлайн-курси з IT: можливості та перспективи 1

Переваги онлайн-курсів програмування

Онлайн-навчання має чимало переваг у порівнянні з класичним способом отримання знань. По-перше, це можливість обрати IT-компанію з гучним ім’ям та найкращими фахівцями. Наприклад, всі зацікавлені в опануванні IT-професії або підвищенні рівня власних навичок можуть пройти online it courses в провідній IT-компанії SoftServe. Окрім освітнього проєкту, компанія займається консалтингом та надає послуги у сфері цифрових технологій. Тому більшість фахівців, які пройшли тут курси, залишаються працювати в компанії.

По-друге, навчання онлайн дозволяє освоювати спеціальність в максимально комфортних умовах та в найзручніший час. Завдяки цьому як новачки, так і курсанти із базовими знаннями інформаційних технологій за період від одного до трьох місяців зазвичай демонструють значний прогрес. При правильному підході та старанному навчанні онлайн-курси відкривають двері у світ нових можливостей, де цінують спеціалістів та готові платити за їхні послуги значні кошти.

Можливості для розвитку у сфері IT

Ніхто не каже, що опанувати нову професію у сфері цифрових технологій легко. Треба пройти непростий шлях, щоб стати потрібним фахівцем. Наприклад, щоб потрапити на стажування в SoftServe, треба пройти базовий курс навчання терміном один-два місяці, потім двомісячний поглиблений курс, після якого учням треба пройти інтенсивний курс у форматі марафону з кодування під керівництвом ментора, який теж триває два місяці. До стажування можна приступати після проходження тригодинної сертифікації. Сертифікат, до речі, підтверджує рівень кваліфікації фахівця, що, без сумніву, допоможе отримати пропозиції щодо працевлаштування від багатьох компаній.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: