fbpx

«Опришівська слобода» росте: як обрати зручну квартиру не за всі гроші

Суспільство 15:30, 10.09, 2020

Містечко «Опришівська слобода», що росте в межах вулиць Коновальця – Блавацького у Франківську, будується з випередженням графіка. Тому розпочався продаж квартир у другій черзі мікрорайону. Для зручності мешканців оптимізували пропозицію із плануванням квартир та змінили умови оплати при купівлі житла.

Про новації розповів Ярослав Яцишин, керівник проєкту “Опришівська слобода”, що зводиться в партнерстві з компанією «Ярковиця».

Все за графіком і навіть швидше

Загалом генплан мікрорайону «Опришівська слобода» передбачає 31 під’їзд, або 14 житлових корпусів. Його планують реалізувати за три роки – у три черги. Зараз добудовується перша черга мікрорайону. Її завершать у другому кварталі 2021 року – здадуть 448 квартир. Водночас стартують із другою чергою.

«Перша черга будівництва – це квартири у 16 під’їздах. На цей час сім із них збудовані повністю, в них завершують фасадні роботи. Два почали витягати з цоколя, в трьох добудовують треті поверхи, а ще у чотирьох під’їздах тривають роботи на останніх 6-7 поверах. Все це зроблено за рік. Нагадаю, що початок будівництва житлового масиву «Опришівська слобода розпочався в червні 2019 року. І на цей час ми йдемо з випередженням графіка», – розповідає про будівництво Ярослав Яцишин.

Враховуючи темп будівництва, прийняли рішення розпочати продаж квартир у другій черзі містечка. Це 10 під’їздів. Пропозиція стартувала з 1 вересня. Деталізують пропозицію житла наступної черги «Опришівської слободи» у відділах продажу – поруч із житловим комплексом на вул. Блавацького, 6 та на перехресті вулиць Коновальця – Блавацького.

Опришівська слобода - квартири в Івано-Франківську

«Якщо подивитися на генеральний план містечка, то його друга черга продовжує пішохідну зону, нашу «стометрівку» – Квіткову алею. Вона вже вималювалася в першій черзі. У наступній черзі продовжується внутрішня об’їзна дорога, яка розмежовує пішохідні зони і транспортний потік усередині мікрорайону. А також є місця для розташування спортивних та дитячих ігрових майданчиків», – описує інфраструктуру наступної черги керівник проєкту.

Ярослав Яцишин зазначає, що, враховуючи темпи будівництва, завершити зведення 10 під’їздів в другій черзі запланували до кінця 2021 року. «Ярковиця», компанія із двадцятирічним досвідом будівництва житла у Франківську, завжди дотримується графіка і здає будинки вчасно й відповідально.

Опришівська слобода - квартири в Івано-Франківську

Читайте також: «Опришівська слобода»: як перевірити енергоефективність квартири в новобудові

Комфорт і функціональність

Відповідальність забудовника «Опришівської слободи» серед іншого втілена у пропозиції житла.

Зі стартом продажу другої черги з’явилися квартири комфортного планування на зручних поверхах – ті, що їх першими розкупили мешканці попередньої черги містечка. Це розширює можливості вибору житла – функціонального і зручного.

«Коли плануєш будівництво житлового комплексу і розбиваєш його на черги, то за результатами реалізації першої черги коригуєш планування в наступній, – пояснює Ярослав Яцишин. – Ми побачили, що найбільше користуються попитом невеликі трикімнатні квартири площею 70-80 кв. м, з балконами на зелену зону. І ми збільшили їх кількість в другій черзі «Опришівської слободи».

Також у другій черзі містечка загалом розширили вибір квартир. Додали компактних двокімнатних різного планування площею 50-60 кв. м та зберегли вибір зручних для молодих людей однокімнатних квартир на 36 кв. м.

«Генплан «Опришівської слободи» передбачає ще й третю чергу. Це ще шість під’їздів. Рішення про будівництво ми будемо приймати в міру реалізації другої черги. Обговорюємо як варіант старт продажу житла в третій черзі містечка у жовтні-листопаді цього року», – додає Ярослав Яцишин.

Про рішення стосовно третьої черги повідомлять додатково – на сторінці «Опришівської слободи» в соцмережі “Фейсбук” та на сайті.

Читайте також: «Опришівська слобода»: комфорт під надійним дахом

Опришівська слобода - квартири в Івано-Франківську

Розтермінування без відсотків

«Опришівська слобода» оголосила про вигідне розтермінування платежів терміном на 27 місяців.

«Ми врахували те, що 2020 рік фінансово є нелегким через коронавірусний карантин і позначається на бюджеті людей, які купили нерухомість на умовах розтермінування. Тому пішли назустріч нашим майбутнім мешканцям – продовжили термін виплат у першій черзі до кінця 2022 року. А в другій черзі готові надавати розтермінування платежів до першого кварталу 2023 року», – каже Ярослав Яцишин.

Є ще кілька позитивних для покупців змін у придбанні житла в «Опришівській слободі», окрім розтермінування виплати вартості квартири до чотирьох років.

При укладанні договору купівлі не регламентують перший внесок.

Платежі розбили на щомісячні і щоквартальні – клієнти вибирають, які їм зручніші.

Зазвичай експерти з продажу, які ведуть розрахунки, рекомендують робити перший внесок у розмірі квартального платежу. Це не обтяжливо і одразу ж зменшує загальну суму й відповідно наступні платежі.

Вартість будь-якої квартири в «Опришівській слободі» можна виплатити повністю за 4 роки. Якщо змоделювати ситуацію і взяти однокімнатну квартиру вартістю від 510 тис. грн, то за умови 48 платежів треба буде сплачувати близько 11 тис. грн в місяць або 31 тис. грн у квартал. Це максимальний платіж – безвідсотково, без першого внеску.

В «Опришівській слободі» врахували потреби й пропозиції, додали бажане з поправкою на реальний час – і разом з мешканцями втілюють та будують європейське містечко, привабливий і комфортний житловий комплекс, повноцінний простір для затишного життя.

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: