fbpx

«Опришівська слобода» здасть 180 квартир на рік швидше, ніж планувалося

Суспільство 20:05, 30.03, 2024

Будівельна компанія «Ярковиця» прискорила терміни здачі перших квартир, що зводяться у продовження містечка «Опришівська Слобода». Чергові чотири будинки житлового комплексу компанія введе в експлуатацію вже у другому півріччі 2025 року.

«Коли ми розпочинали будівництво у червні 2023 року, ми ставили термін здачі в експлуатацію третій квартал 2026 року. Все ж таки нам вдалося оптимізувати процеси, залучити додаткові фінанси та людські ресурси, і тепер ми рухаємося випереджаючими темпами», – пояснює менеджерка з продажів компанії «Ярковиця» Анастасія Яцишин. 

За її словами, у першому однопід’їзному будинку зараз зводиться восьмий поверх, у другому – четвертий поверх.

Опришівська слобода будує чітко по графіку або і швидше

«Виглядає на те, що нам вдасться завершити будівлі до кінця цього року. І ще беремо дев’ять місяців на облагороджувальні й оздоблювальні роботи та підведення комунікацій. Тому маємо надію здати перші квартири в експлуатацію у другому півріччі вже наступного року, щоб люди мали змогу швидше приступати до ремонтів та обживати новий мікрорайон», – каже Анастасія Яцишин.

Так, у наступному році компанія «Ярковиця» планує здати в експлуатацію 180 квартир у чотирьох однопід’їзних будинках. Загалом, в продовженні «Опришівської слободи» забудовник планує звести 35 під’їздів на 1000 квартир.

«Коли ми розпочинали будівництво, то хотіли створити пропозицію на ринку розтермінування на сорок місяців, де помісячні внески фактично би дорівнювали вартості оренди  квартири. Але попит зсунувся у бік готового житла, і тому ми вирішили пришвидшити темпи будівництва, щоб люди мали змогу швидше заселятися», – наголошує менеджерка з продажів.

У житловому комплексі можна обрати квартиру площею від 35 до 72 кв. м. Доступні планування з балконом, лоджією чи гардеробом. Поки що є можливість обрати зручний поверх, а вартість квартир сьогодні стартує від $620 за кв. м.

Стежити за будівництвом та бути в курсі всіх пропозицій можна:

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: