fbpx

«Опитування Зеленського – потенційна загроза національним інтересам України», – «Голос»

Суспільство 18:47, 13.10, 2020
НА ФОТО: Роман Лозинський

Партія «Голос» попереджає президента Володимира Зеленського про неприпустимість використання незаконного «опитування» у день місцевих виборів 25 жовтня в російських інтересах. Дотепер спроби ініціювати подібні «опитування» здійснювались у Верховній Раді президентською партією і були заблоковані через очевидну мету реалізувати кремлівський сценарій щодо Донбасу. Відтак партія «Голос» розглядає ініціативу президента Володимира Зеленського щодо «псевдореферендуму» як потенційну загрозу національним інтересам України.

У будь-якому разі подібні «опитування» порушують виборче законодавство, а також протирічать міжнародним стандартам демократичних виборів, інформує пресслужба партії “Голос”.

«Будь-яке «загальне опитування» людей – це або вибори, або референдум. «Опитування» в день виборів — це величезний ризик і загроза вплинути на думку людей. Це спосіб легітимізувати небезпечні рішення, які має в планах Офіс президента. Зокрема, про особливий статус Донбасу, або про «зійтися посередині» з агресором. Важливо не саме опитування, а як буде сформульовано питання, – зазначає народний депутат від фракції «Голос» Роман Лозинський. – Вони вже хотіли це зробити без окремого закону про референдум, коли хотіли наділити ЦВК повноваженням проводити опитування. Але ми не дали це зробити у вересні. Тепер вони ламають державу через коліно, оголошуючи референдум взагалі без будь-яких законних підстав. Це величезна загроза для безпеки України в часі війни».

Нагадаємо, Зеленський анонсував проведення опитування українців на місцевих виборах, які відбудуться 25 жовтня.

ПРОМО

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: