fbpx

Оренда трактора – вигідна пропозиція для будь-якого фермера

Суспільство 10:53, 22.11, 2019

Універсальний тягач, який, крім базової комплектації, може оснащуватися навісними, причіпними пристроями, володіє підвищеною прохідністю. Завдяки цьому оренда трактора виправдана для виконання широкого спектру сільськогосподарських робіт, що зробило послугу популярною серед невеликих фермерських господарств і великих агрофірм.

Техніка використовується для найрізноманітніших робіт в полі. Від оранки до вирівнювання земельних ділянок. Багатьом підприємствам доцільніше взяти в оренду трактор, ніж купити та утримувати дорогі сучасні моделі.

Оренда трактора – вигідна пропозиція для будь-якого фермера 1

Вибір сільгосптехніки слід здійснювати виходячи з покладених завдань. Трактори на колесах маневрені й використовуються у праці:

  • польові — для боронування, оранки;
  • збиральні — збір і транспортування врожаю.

Щоб підготувати ґрунт перед посівами, візьміть трактор напрокат з плугом. А для боронування потрібне спеціальне навісне обладнання. Ковшем зручно прибрати сміття. Мінітрактори застосовуються для снігоприбиральних робіт.

Переваги замовлення через UAgri

Використання орендованої техніки позбавляє від фінансових витрат на покупку. А також не потрібно виконувати обслуговування, ремонт, розв’язувати питання зберігання. Найм обійдеться набагато дешевше, особливо якщо це разові короткострокові роботи.

UAgri https://uagri.pro/ – це онлайн-платформа, яка зробила оренду трактора простою і доступною в Україні. За допомогою фільтрів ви зможете знайти потрібну модель в вашому регіоні для поставлених задач. А власники техніки без зусиль зможуть здати трактор в оренду і на цьому заробити. У вартості оренди закладені кошти на його утримання і ремонтування.
Привілеї для орендаря:

  • найвигідніші ціни;
  • гарантоване виконання робіт у визначені дати;
  • доступність сучасних моделей.

Також пропонують орендування одразу з водієм. Таким чином, є можливість скористатися вузькопрофільною технікою, не маючи фахівця в штаті. А при наявності професійного тракториста можна взяти трактор без екіпажу, тим самим отримавши нижчу ціну.
Сервіс UAgri є платформою, де фермери знайдуть оптимальний варіант техніки напрокат. На сайті розміщені десятки оголошень від орендодавців. Клієнт може самостійно переглядати їх і вибрати найбільш доступний за вартістю.

Менеджер допоможе швидко розібратися та оформити замовлення. Скористуйтесь онлайн-сервісом, який вирішить будь-які завдання щодо орендування якісної агротехніки.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: