З давніх-давен у домі кожного українця прийнято було мати драбину. Відтоді мало що змінилось. Драбина зараз є практично у кожного, і її призначення лишилось таким, як і було. Стала іншою лише сама драбина. Якщо колись вона була дерев’яною та важкою, то зараз можна знайти широкий асортимент сходів з різних матеріалів та різних конструкцій. Про те, як вибрати найбільш оптимальний варіант для використання в домашніх умовах, поговоримо сьогодні у статті.
Визначаємось з типом виробу
Усі драбини, які сьогодні доступні в продажі, можна умовно поділити на два основні типи: драбини та стрем’янки.
Класична драбина має приставний тип використання. Перш ніж по ній піднятись, потрібно знайти надійну опору, до якої драбину можна притулити. Великий вибір драбин різного типу можна замовити на сайті компанії ТехПром. Для того щоб купити драбину на tehpromproect.com.ua, скористайтесь зручним каталогом, де представлена уся необхідна інформація про товар, його характеристики, способи оплати, а також відгуки покупців.
Крім класичних драбин, сучасні виробники пропонують стрем’янки. Це такий вид драбини, який не потребує ніякої опори та при цьому може стояти стійко. Конструкція стрем’янки своїм зовнішнім виглядом нагадує букву Л.
Який матеріал найкращий?
Довговічність та зручність драбини залежить від матеріалу, з якого вона виготовлена. Тому врахуйте цей момент при виборі.
Нині дуже часто можна побачити в продажі алюмінієві драбини. Перевагою цього матеріалу є висока міцність та невелика вага. Таку драбину легко переміщати з місця на місце. А деформуватися виріб може лише від дуже великої ваги. Така драбина стане ідеальним варіантом для використання в домашніх умовах.
Якщо ж ви шукаєте варіант для будівельних робіт, тоді варто зупинити вибір на стальній драбині. Вона більш громіздка та відмінно підійде для дуже великих навантажень.
Інші важливі моменти, на які варто звернути увагу при виборі
Купуючи драбину для дому, обов’язково врахуйте наступні деталі:
- Драбина повинна бути оснащена антиковзкими вставками на щаблях. Такі елементи забезпечують хороше зчеплення з підошвою взуття та мінімізують ризик його зісковзування.
- Зверніть увагу на наявність прогумованих опорних наконечників. Гумові наконечники будуть захищати вашу підлогу від подряпин і не дадуть драбині ковзати по поверхні.
На правах реклами