fbpx

Основні принципи роботи перфоратора

Суспільство 14:10, 18.12, 2020

Перфоратор схожий з дрилем за своєю функціональністю, проте дриль має властивість свердлити отвори, а перфоратор їх пробиває. Висока потужність і продуктивність дозволяє інструменту справлятися зі складними завданнями. Перфоратор Дніпро-М – пристрій, який дозволяє виконувати різні роботи.

Перфоратор може бути з одним або декількома режимами, прилади різні за розташуванням двигуна і типом приводу. Цей інструмент є основним атрибутом при ремонті. Є ситуації, в яких без перфоратора взагалі не обійтися. Низькі ціни на перфоратори роблять їх доступними для кожної людини.

Основні принципи роботи перфоратора 1

Принцип дії і призначення пристрою

Головне призначення інструмента – створення отворів в твердих і тендітних матеріалах, наприклад в цегляній стіні. Принцип роботи полягає в дробленні матеріалу в місці контактування робочого елемента. За рахунок обертання очищається точка дотику інструмента з матеріалом, в результаті чого утворюється крихта. Такий процес має назву “буріння з використанням бура”.

Відмінною особливістю перфоратора є ефективна робота з твердими матеріалами. Інструмент справляється з такими завданнями, в яких дриль не приносить очікуваного результату. Виріб може бути не тільки буром, але ще і працює в ударному режимі. Для цього застосовується зубило, за допомогою якого відколюються шматки кам’яного матеріалу. Таку функцію застосовують, наприклад, для облаштування нової проводки.

Перфоратор потрібен для свердління отворів для підрозетників. Як насадка застосовується спеціальна коронка. Інструмент може бути застосований, якщо немає під рукою відбійного молотка. Наприклад, якщо мова йде про ремонт дорожнього покриття, демонтаж металопластикових вікон та інше.

Характеристики

Найпоширенішим є мережевий електроперфоратор. Включає в себе корпус з рукояткою, де розташована кнопка запуску. Форма самого корпусу залежить від того, як розташований двигун. Передня частина містить патрон з кріпленням робочого елемента. На корпусі є ділянка, куди встановлюється додаткова рукоятка. Частина перфоратора, де розташований електричний елемент, складається з ротора і статора.

З вищевказаної інформації стає зрозуміло, наскільки важливим інструментом є перфоратор. Є такі ситуації, в яких без нього просто не обійтися. Кожен майстер повинен мати в своєму арсеналі подібний пристрій для виконання різних процесів.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: