fbpx

Особливості планшетів

Суспільство 13:22, 14.06, 2021

Де купити планшет

На відміну від ноутбуків та смартфонів, планшети належать до досить нового класу пристроїв, які порівняно недавно увійшли в побут сучасної людини. І якщо спочатку ці пристрої вважалися привілеєм професіоналів і були доступні одиницям, то сьогодні планшет — звичайна річ в руках:

  • дитини;
  • середньостатистичного студента;
  • пенсіонера.

Популярність цього формату гаджетів зростає щороку, і питання, як підібрати оптимальну модель планшета, не виходячи за рамки бюджету, нині актуальне не тільки для підготовленого користувача, але і для того, хто купує планшет вперше.

Великий вибір планшетів представлено на https://stylus.ua/planshety/.

Особливості планшетів 1

Вибір операційної системи

Можливо, багато хто буде здивований, але перший крок у виборі моделі планшета — це не міркування з приводу розмірів екрана та апаратної платформи, а вибір операційної системи. І пов’язане це з тим, що саме особливості встановленої операційної системи, а не технічні характеристики планшета найбільше впливають на комфортність роботи з гаджетом.

Відповідь на питання, який планшет буде найкращим, далеко не завжди однозначне. У чомусь кращі Android-планшети, а хтось вважає, що iOS. На окрему увагу заслуговують і Windows-пристрої. Для того, щоб наблизитися до відповіді на запитання, потрібно розглянути основні переваги та особливості кожної з перерахованих операційних систем.

Переваги планшетів на Android

Як і в сегменті смартфонів, ОС Android на ринку планшетів займає домінуюче становище. Це дуже наочно простежується в популярних мережевих каталогах, де число пропозицій моделей на Android вдвічі перевершує кількість пропозицій на iOS та Windows. Для споживача це означає, що можливості вибору Android-планшета значно перевершують моделі з ОС-конкурентами за такими ознаками, як:

  • ціна;
  • технічні характеристики;
  • дизайн;
  • виробник;
  • форм-фактор.

При цьому ціна планшетів на Android початкового рівня виявляється більш ніж доступною, як і оновлення, що виходять з досить передбачуваною періодичністю.

Усе, що вам знадобитися, щоб завантажити в пам’ять планшета улюблену музику, фільми, фотографії, — це підключити девайс до ПК за допомогою стандартного USB-кабелю, після чого вбудована пам’ять пристрою відобразиться як зовнішній накопичувач. У переважній більшості Android-планшетів передбачено можливість розширення обсягу власної пам’яті за рахунок карт MicroSD. Без особливих зусиль сьогодні можна підібрати модель 3G-планшета з можливістю здійснення телефонних дзвінків і виходу в мережу Інтернет за 3G-протоколом. У цьому випадку пристрій перетворюється в планшет-телефон і повністю звільняє свого власника від необхідності пошуку доступних мереж Wi-Fi-доступу. Для цінителів високошвидкісного з’єднання варто розглянути модель з підтримкою більш сучасної технології LTE.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: