fbpx

Особливості та переваги крафт-пакетів

Суспільство 17:37, 02.07, 2020

В зв’язку зі збільшенням кількості дрібних покупок постала проблема упаковки. Як можна запакувати товари, щоб це було недорого, зручно і презентабельно водночас? Замовити крафт-пакети з логотипом можна на спеціалізованих сайтах. Вони можуть бути ефективними носіями реклами зі стильним дизайном.

Перший патент на технологію виготовлення паперових пакетів був виданий ще в 1859 році. Тоді швидко налагодили масове виробництво паперової упаковки, але споживачі були незадоволені. Це було зумовлено якістю продукції.

Далі на спеціальному станку було запущено виробництво пакета з плоским дном. Це було початком справжньої пакувальної революції.

Особливості та переваги крафт-пакетів 1

Переваги крафт-пакетів

За що так подобаються крафт-пакети споживачам? Для виробників і продавців плюсом є невисока ціна на продукцію. До того ж вартість жодним чином не впливає на якість. В цьому і полягає секрет популярності виробів, незважаючи на їхній ненадійний вигляд. Вони здатні витримувати серйозні навантаження і не поступаються своїм ламінованим аналогам. Далі розглянемо інші переваги:

  • екологічно чисті вироби – вони не забруднюють навколишнє середовище після використання та утилізації. Сучасні люди віддають перевагу саме такій продукції для того, щоб максимально зберегти та не забруднити поліетиленом природу. Крафт-пакети можуть бути частиною промоакції, щоб розвивати бізнес без шкоди для навколишнього середовища; 

  • продукти краще зберігають свій зовнішній вигляд та природні властивості, оскільки пакет пропускає повітря; 

  • універсальність крафт-пакетів дозволяє використовувати їх для різноманітних потреб. Використовуються для зберігання як харчових продуктів, так і для побутових; 

  • простота декорування. На матеріал легко наносити будь-який малюнок. На ринку представлені будь-які варіанти декорування і різних написів, що допоможе людині самовиражатися, розміщувати рекламу. Крім того, це просто чудова, оригінальна та незвичайна упаковка.

Крафт-пакети знайшли застосування навіть у медицині. В них зберігаються стерилізовані медичні інструменти. Якщо зафіксувати такий пакет скріпками, то інструменти будуть вважатися стерильними 3 доби. Якщо упакувати герметично – то 20 діб. Зовні на пакети закріплюють спеціальні індикатори, які допомагають контролювати строки.

Кожен, хто обирає таку продукцію, дбає про навколишнє середовище, не забруднюючи його та не завдаючи шкоди.  

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: