fbpx

Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі

Суспільство 10:34, 27.02, 2020

Незмінним елементом інтер’єру будь-якої кімнати є стільці. Вони необхідні як удома, так і на робочому місці, створюють комфортні умови для сидіння, а також є бюджетною альтернативою крісел.

Такі меблі виконують відразу дві важливі ролі:

 • естетичну;

 • функціональну.

Саме тому до їх вибору потрібно ставитися відповідально.

Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 1Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 2Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 3Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 4Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 5

Різновиди стільців і особливості їх використання

Виробники класифікують всі стільці на декілька видів за рівнем жорсткості:

 • м’які. Це меблі, товщина настилу яких складає від 3 до 5 см. До того ж деякі моделі комплектують додатково пружинним блоком;

 • напівм’які – моделі із середньою товщиною настилу 2-4 см;

 • жорсткі. Це стільці, які не передбачують використання будь-яких настилочних матеріалів. Найчастіше їх виготовляють із дерева, металу чи ротангу.

Підбирати стільці слід з урахуванням інтер’єру приміщення, а також його особливостей. Так, для кухні слід обирати меблі зі стійкою до вологи поверхнею, захистом від температурних коливань. Стільці повинні бути прості в догляді і не накопичувати запахів. У вітальні чудово впишуться моделі із шкіряною чи текстильною оббивкою. Для вулиці слід розглянути меблі з міцним каркасом, котрі надійно захищені від природних примх.

Підбираючи стілець, слід звернути увагу на його будову. Важливо, щоб спинка сприяла рівномірному розподілу навантаження. Глибина сидіння при цьому повинна складати 40-45 см.

Виготовляють сучасні стільці із металу, дерева, пластику. Вибір слід робити на основі аналізу майбутньої сфери використання, особливостей, поставлених задач, бюджету, побажань.

Дерев’яні стільці є більш витривалими, надійними, мають продовжений строк служби, презентабельний вигляд, не містять токсичних речовин. Вони чудово доповнюють будь-який інтер’єр, гармонійно поєднуються із дерев’яним столом.

Металеві стільці також мають чудові експлуатаційні властивості, захищені від негативного впливу середовища, легко комбінуються.

Моделі із пластику мають полегшену конструкцію, безпечні, представлені в широкій гамі кольорів і форм.

Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 6Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 7Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 8Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 9Особливості використання стільців у сучасному інтер'єрі 10

Вибір стільців: на що звернути увагу при покупці стільця?

Якщо ви вирішили придбати стілець, то інтернет-магазин “КупиСтул” https://kupistul.ua/ua до ваших послуг. Наші спеціалісти рекомендують враховувати наступні фактори при купівлі стільців:

 • місце установки;

 • функціональні задачі;

 • бюджет покупки;

 • стилістичне виконання приміщення;

 • об’єм вільної площі;

 • побажання.

Підібраний стілець має бути логічним доповненням кімнати, створювати максимально сприятливі умови для сидіння, відпочинку чи роботи. У виборі моделі потрібно орієнтуватися на наявність сертифіката якості і безпеки, обирати продукцію відомих брендів у перевірених дилерів. Модель із високоякісної сировини в поєднанні з надійною фурнітурою – гарантія стабільності, чудовий вибір для будь-якої кімнати.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: