fbpx

Особисте страхування життя

Суспільство 13:46, 09.09, 2019

Перелік страхових послуг сьогодні на ринку просто величезний. Це продиктовано потребами суспільства в економічних і соціальних гарантіях. У vuso.ua легко підібрати поліс, який максимально вам підходить. Найпростіше це зробити, проконсультувавшись зі страховим агентом.

Особисте страхування – це сфера, яка захищає фізичних громадян, гарантуючи їхнє благополуччя, безпеку життя та майна.

На практиці цей вид страховки реалізується в такий спосіб: страховик зі свого боку зобов’язується виплатити належну за договором матеріальну компенсацію одноразово або періодично (в залежності від обумовлених умов) при настанні страхової події, яка спричинила знівечення життя, шкоду здоров’ю відповідно до вказаних страхових випадків у полісі громадянина.

Особисте страхування життя 1

 Яким буває особисте страхування

В цьому контексті страхування життя поділяється на охоче та обов’язкове, індивідуальне та колективне. В останньому випадку договір укладається з юридичною особою, а співробітники цієї компанії стають застрахованими особами.

До основних видів належать:

  • страховка від нещасних випадків і хвороби;
  • накопичувальне або інвестиційне страхування;
  • дитяче;
  • довічне;
  • жіноче і репродуктивне страхування.

Тарифні ставки на перераховані вище страхові продукти можуть бути як фіксованими (наприклад, при дитячому страхуванні), так і плаваючими (наприклад, при накопичувальному страхуванні). Багато страхових продуктів цієї групи передбачають укладення довгострокового договору строком від п’яти і більше років.

Програми добровільного страхування життя призначені передусім для захисту від ризиків, пов’язаних з непередбачуваними ризиками (нещасний випадок, смерть, раптова хвороба). Страхове відшкодування компенсує фінансові збитки, яких зазнав клієнт або його родина.

Програми допоможуть забезпечити фінансове благополуччя рідним застрахованого в разі його відходу з життя. В рамках програм компанія бере на себе зобов’язання щодо подальшої сплати внесків у разі, якщо застрахованій особі присвоюється інвалідність.

Крім того, гарантується виплата страхової суми в разі дожиття застрахованим до закінчення дії поліса.

Отже, все, що потрібно тим, хто вирішив застрахувати життя, – це звернутися до страхової компанії, обрати програму та укласти договір. Якщо є складності з вибором програми – менеджери компанії детально розкажуть вам про продукти та порадять оптимальний варіант саме для вас.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: