fbpx

Освітянам на зарплати бракує 54 мільйони – найбільше у Франківській ОТГ

Суспільство 21:19, 05.10, 2020

На Прикарпатті не вистачає грошей на зарплати освітянам. Цьогоріч Івано-Франківська область отримала 3 мільярди 200 мільйонів гривень освітньої субвенції, проте станом на перше вересня бракує 54 мільйони гривень.

Про це на нараді в голови облдержадміністрації повідомив заступник директора департаменту освіти і науки Андрій Сташків.

Найбільше не вистачає грошей вчителям в Івано-Франківській ОТГ – 31 мільйон гривень. Сташків каже, що проблема виникла через завищені надбавки педагогам і неправильно укомплектовані класи, інформує Суспільне.

“Є ряд районів і ОТГ, які не вживали заходи для зменшення цієї незабезпеченості. Можна відмітити місто Болехів. Станом на перше вересня незабезпеченість становить 3,3 мільйона гривень. Зокрема, при розрахунковій наповненості класів 21 учень, середня наповненість класів склала 20 учнів, – каже Андрій Сташків. – Як наслідок, утримується на п’ять класів більше, ніж розраховано формулою освітньої субвенції, і відповідно – на 10 ставок вчителів більше. Надбавка за престижність праці виплачується в розмірі 20% при тому, що її мінімальний розмір може становити 5%”.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: