fbpx

Ознаки надійної МФО

Суспільство 12:13, 13.10, 2019

Мікрокредитування користується високою популярністю у громадян України. Проста, швидка процедура оформлення, відсутність застави і поручителів, мінімальний відсоток відмов – основні критерії, завдяки яким, громадяни країни віддають перевагу кредитам онлайн на карту. У зв’язку з цим кількість мікрокредітних компаній неухильно зростає. Щоб не стати жертвою недобросовісних кредиторів, вирішивши взяти позику, необхідно вибирати надійну фінансову компанію.

Відкритість для клієнтів

Надійні фінансові організації не приховують реєстраційні документи та іншу фінансову звітність. Зайшовши на офіційний сайт, необхідно звертати увагу на наявність відсканованих копій реєстраційних документів з печатками та підписами посадових осіб.

Прозорість

Надійні МФО докладно описують умови кредитування:

  • термін;
  • суму;
  • процентну ставку;
  • розмір штрафу або комісії при простроченні обов’язкового платежу.

На сайті вказуються номера телефонів фахівців, які нададуть повну інформацію по питаннях, що цікавлять.

Лояльне ставлення до клієнтів

У кожної людини виникають непередбачені обставини, і якщо немає можливості своєчасно внести гроші, надійні компанії пропонують скористатися відстрочкою платежу, продовжити термін дії договору.

Саме таким критеріям відповідає мікрофінасова компанія Loany. На сайті можна цілодобово оформити кредит на карту, розмір процентної ставки для кожного клієнта встановлюється індивідуально (залежно від якості кредитної історії), тут отримують кошти пенсіонери, студенти, безробітні тощо. А багаторічний досвід роботи і позитивні відгуки клієнтів, підтверджують надійність компанії.

Ознаки надійної МФО 1

Скільки мікропозик можна взяти одночасно

Мікрофінасові організації відрізняються вагомими перевагами, в порівнянні з банками, однак, багато МФО надають незначні суми, і трапляється що грошей недостатньо для здійснення покупки або вирішення фінансових труднощів.

І хоча офіційних документів, що обмежують кількість виданих одночасно кредитів на одну людину, не існує, багато МФО, видають чергову позику, після погашення попередньої. Подана на кредит заявка перевіряється за кількома критеріями:

  • рівнем доходу людини;
  • на наявність прострочень;
  • своєчасність погашення відповідно до графіка.


Кредитування фізичних осіб регулюється законодавчим актом. Згідно з ним:

  • одна людина не може оформити більше 10 кредитів протягом календарного року;
  • сума кредитів не повинна перевищувати 60 відсотків від усіх доходів людини за місяць;
  • у клієнта не повинно бути боргів за раніше взятими фінансовими зобов’язаннями.

Тому бажаючи оформити безвідмовні кредити онлайн, подбайте щоб не мати прострочених зобов’язань, вказуйте всі наявні доходи, звертайтеся в мікрофінансові компанії з гарною репутацією, що не один рік надає послуги.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: