fbpx

Переможець конкурсу "Кращий двір" у Франківську просить перерахувати премію медикам

Здоров'я 19:48, 31.03, 2020

Один із призерів цьогорічного конкурсу з благоустрою “Кращий двір” у Івано-Франківську відмовився від винагороди на користь медиків.

З проханням передати грошову винагороду медикам до міської влади звернувся франківець Ігор Роп’яник. Про це він написав на своїй сторінці у фейсбук.

“Прошу Івано-Франківський міськвиконком при можливості переказати 5 тис. грн, які були присуджені мені за призове місце у конкурсі “Кращий двір”, на нижчевказаний рахунок для придбання кисневого концентратора, який забезпечить постійну подачу кисню апаратам ШВЛ.

Цей концентратор вкрай потрібний, адже зможе налагодити безперебійну роботу декількох апаратів одночасно, а отже не потрібно буде купувати і підвозити балони з киснем, якого лікарня не виробляє. Пік хвороби – попереду, тому вже зараз слід максимально забезпечити медиків усім необхідним”, – вважає Роп’яник.

Номер рахунку та інформація про потреби франківських медиків викладена в групі “STOP Коронавірус Івано-Франківськ“.

Переможець конкурсу "Кращий двір" у Франківську просить перерахувати премію медикам 1

“Просимо Вас внести свій вклад в подолання біди: перераховуйте кошти, максимально поширюйте нашу групу та долучайте до неї своїх друзів, а я обіцяю відповідально звітувати Вам про надходження та витрати грошей! Хто хоче зробити адресно допомогу, пишіть, ми підкажемо де вона зараз найнеобхідніша.

Ми відкриваємо рахунок в банку на громадську організацію, але це займе трошки часу, тому кошти можна перераховувати мені на карточку, адже я є Головою громадської організації «Разом ІФ»
Перев’язко Ілона Ярославівна
Приватбанк
4731219101640534
Дякуємо за небайдужість!” – мова про збір грошей на кисневий концентратор.

Ілона перев’язко також повідомила, що необхідність відкрити рахунок і розпочати збір коштів виникла тому, що звертаються лікарі за засобами спецзахисту.

“Вони на передовій цієї війни і дуже погано захищені (ви знаєте, що вже коронафікувалися 22 медики), а наше здоров’я і навіть життя залежить від них. Власних грошей на це все не вистачає”, – пояснює активістка.

Принагідно й Ігор Роп’яник звернувся до небайдужих з проханням допомогти медичним працівникам, хто чим може.

Читайте та обговорюйте найголовніші новини Івано-Франківська та області у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: