fbpx

Переваги асфальтобетону

Суспільство 16:36, 12.10, 2020

Одним із найбільш поширених видів дорожнього покриття на сьогодні можна вважати асфальтобетон. Це покриття має безліч плюсів, які дозволяють використовувати його для покриття доріг з високим трафіком. Розберімося, які компоненти застосовують при виготовленні асфальтобетону, та оцінимо основні переваги цього покриття.

Що таке асфальтобетон і яким він буває?

Асфальтобетон – це суміш, яка складається з бітумів та інших додаткових складників. Завдяки унікальному складу таке покриття вважається досить міцним та зносостійким.

В залежності від розміру наповнювача асфальтобетон поділяють на різні типи. Він може бути грубозернистим. В цьому випадку наповнювач, що входить до складу суміші, має розмір фракцій не більш як 40 мм. Розрізняють також дрібнозернистий асфальтобетон. Фракції такої суміші не перевищують 20 мм. Існує також піщаний асфальтобетон з фракціями дуже маленького розміру – до 5 мм.

Якою повинна бути якісна асфальтобетонна суміш?

Якісна асфальтобетонна суміш обов’язково повинна відповідати вимогам міцності, водостійкості та теплостійкості. На довговічність покриття також впливає рівень зсувостійкості та показник зчеплення при зсуві, який впливає на те, як колеса будуть зчіплюватися з дорожнім покриттям.

Сфера застосування асфальтобетону

Асфальтобетон має широку сферу застосування. Його сьогодні використовують для покриття різних видів автотранспортних доріг, асфальтування дворів, майданчиків, тротуарів, а також різноманітних площадок. Замовити послугу укладки асфальтобетону можна на сайті компанії BUD-KIEV. Кваліфіковані фахівці, які тут працюють, виконають укладку матеріалу якісно та в короткий строк. Перевагою є доступні ціни, а для постійних клієнтів діють приємні знижки.

Основні переваги покриття

До основних переваг асфальтобетонного покриття можна віднести наступні моменти:

– покриття має досить високі показники міцності та зносостійкості;

– асфальтобетон здатний витримувати різкі перепади температур;

– покриття має гладкий верхній шар;

– дорогу з асфальтобетону можна легко відремонтувати та почистити в разі необхідності.

– при дотриманні правильних умов укладки асфальтобетон здатний довгий час протистояти різним сильним навантаженням та при цьому не пошкоджується.

– укладка такого покриття обійдеться вам відносно недорого.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: