fbpx

Переваги рідких шпалер для дитячої кімнати

Суспільство 14:57, 16.06, 2021

Облаштування дитячої кімнати та її оздоблення — справа серйозна й відповідальна. Тут все повинно поєднуватися, нести в собі позитив, творити в зоні для сну спокійну атмосферу, а в зоні, відведеній для навчання та ігор, — настрій для стимулювання роботи мозку. Тому існують чіткі правила щодо кольорової палітри і специфіки оздоблювальних матеріалів.

Купити рідкі шпалери в дитячу можна на сайті stil.com.ua.

Переваги рідких шпалер для дитячої кімнати 1

Рідкі шпалери в дитячій як оптимальний спосіб обробки стін

Оздоблення в кімнаті дитини повинно відповідати багатьом критеріям. Для цього приміщення не підійдуть паперові шпалери, і фарба теж не найбільш вдалий вибір. Усім вимогам відповідають рідкі шпалери, для дитячої це вдалий варіант з наступних причин.

  1. Вони безпечні. У дитячу вибирають екологічні, антистатичні матеріали, нешкідливі для здоров’я та середовища, гіпоалергенні, ті, що піддаються ретельному прибиранню, не затримують вологу і не сприяють розмноженню бактерій, цвілі та грибка. Усе це якраз про рідкі шпалери.
  2. Така обробка практична. Якщо після найменшого забруднення або пошкодження доводиться знову наносити покриття, подібний ремонт для дитячої не підходить. Рідкі шпалери легко чистити, на них не видно потертостей та слідів усунення бруду. А ще таке покриття легко ремонтувати вже в процесі експлуатації.
  3. Ці шпалери економні. Ремонт в дитячій повинен бути недорогим й відрізнятися простотою проведення, адже дитина росте дуже швидко, і цій кімнаті судилося змінюватися разом з нею. Використовуючи такі шпалери, обробку можна оновлювати без залучення сторонніх майстрів, а основа для стін та стель не вимагає ретельної підготовки.
  4. Рідкі шпалери в дитячій кімнаті служать довго і при необхідності можуть ремонтуватися за допомогою видалення ушкодженої або забрудненої частини і нанесення на цю ділянку збережених залишків матеріалу. А безпеку матеріалів підтверджує їх спеціальна сертифікація. Вони виробляються з натуральних текстильних волокон з дозволеними для цього застосування добавками.

Рідкі шпалери в дизайні дитячої кімнати

Рідкі шпалери в дитячу кімнату принесуть м’якість та теплоізоляцію і послужать ефектною декоративною деталлю. Ними можна покривати всі стіни й стелю цілком, частково одну стіну або її ділянку, виділяючи певну зону. І навіть створювати повноцінні орнаментальні або тематичні картини на поверхнях.

Багатство відтінків та фактур рідких шпалер для дитячої кімнати дозволяє без зусиль підібрати ідеальний варіант оформлення цього приміщення. І дизайнерські рішення з ними радують своєю різноманітністю, адже поєднуються з усіма відомими оздобленнями.

Крім всього іншого, рідкі шпалери від ТМ «Стиль»:

  • безпечні;
  • не викликають алергічних реакцій;
  • не містять фталатів, як вінілові;
  • не мають запаху;
  • безпечні для шкіри;
  • надають можливість точкового ремонту у разі пошкоджень.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: