fbpx

Переваги та сфера застосування спального мішка Кокон

Суспільство 16:14, 22.04, 2022

Спальний мішок – це виріб, призначений для сну у складних умовах. Йдеться про походи, холодні приміщення. На цей час на ринку представлені два найпопулярніші різновиди: ковдра та кокон. Найбільш вдалою моделлю вважається спальний мішок кокон, що нагадує собою трапецію. У верхній частині виріб широкий, але поступово звужується донизу. Завдяки тому, що мішок щільно облягає тіло, він добре зберігає тепло. Саме такий різновид варто купувати, якщо планується подорож у холодних умовах. Це пов’язано з тим, що всередині спального мішка практично немає вільного простору, а тканина щільно прилягає до поверхні тіла.

Переваги та сфера застосування спального мішка Кокон 1

Особливості крою спального мішка Кокон

Зовнішня частина виготовлена з дихаючої тканини, яка не промокає. Найчастіше це мембранні полотна, які відмінно пропускають вологу назовні, але не дають їй проникнути всередину. Між внутрішньою і зовнішньою частинами є утеплювач. Він дозволяє зберігати тепло. Зараз покупці сайтуhttps://alp.com.ua/spalnye-meshki/ віддають перевагу штучним утеплювачам завдяки невеликій масі та відмінним теплозберігаючим властивостям. Внутрішня частина відшивається з натуральних дихаючих матеріалів, які не викликають подразнення.

Переваги та сфера застосування спального мішка Кокон 2

Складові частини спального мішка кокон:

  • Днище
  • Капюшон
  • Основна

Днище виготовлене зі щільного матеріалу, що являє собою теплоізоляційний шар. Він не дозволяє впливати холодній поверхні на тіло, охолоджуючи його. Капюшон захищає голову та шию. У більшості моделей передбачена додаткова вставка в районі шиї та плечей. Деякі моделі доповнюють москітною сіткою, якщо їх використання дозволяється в літній час.

Вимоги до спального мішка

Основна вимога, яку повинен задовольняти такий виріб, – це здатність добре зберігати тепло, перешкоджаючи утворенню поту і намоканню тіла. Це пов’язано з тим, що при використанні штучних волокон тіло пітніє. В результаті цього можливе переохолодження. Зовнішня частина кокона повинна затримувати вологу та бути простою в експлуатації. При необхідності вона має легко очищатися від забруднень.

Багато хто вважає, що найкращий утеплювач для спального мішка – це гусячий пух. Це натуральний утеплювач, який відрізняється хорошими теплоізоляційними властивостями. Однак найбільший недолік – це гігроскопічність. Тобто у вологих умовах пух намокає і стає дуже тяжким. Просушити гусячий пух у похідних умовах досить складно. Саме тому досвідчені туристи віддають перевагу штучним наповнювачам, таким як тінсулейт та холофайбер. Завдяки спіральній структурі волокон усередині утворюються повітряні бульбашки, які сприяють збереженню тепла.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: