fbpx

Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики

Суспільство 10:10, 29.05, 2021

Курсанти-випускники Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба підкорювали небо Прикарпаття.

Кілька днів тому на базі 114 бригади тактичної авіації, що дислокується у Франківську, розпочалися навчання молодих льотчиків, інформує Повітряне командування ЗСУ.

Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 1

До Івано-Франківської бригади тактичної авіації прибули курсанти Харківського університету. Це новий етап для випускників, адже для них розпочалися ознайомчі польоти.

“Ми обрали шлях захисника, шлях воїна. Склали присягу українському народові.  Ми – українські соколи”, – кажуть молоді офіцери.

Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 2

В бригаді курсанти-льотчики вже склали іспити на допуск до польотів та приступили до вивізної програми під керівництвом досвідчених пілотів-інструкторів. Управління польотами на себе візьмуть курсанти, які проходять практику на посаді офіцера бойового управління.

Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 3

Водночас досвідчені пілоти авіаційної бригади продовжують удосконалювати льотну майстерність, цього разу відпрацьовують виконання складного пілотажу та повітряні бої з винищувачами в складних метеоумовах, інформує 114 бригада.

Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 4
Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 5
Перший політ: на Прикарпатті стають на крило молоді льотчики 6

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: