fbpx

Перший з’їзд чоловіків проведуть у Погоні

Суспільство 20:10, 15.07, 2021

В суботу, 24 липня, відбудеться Перший з’їзд чоловіків до Цариці Покуття в Погоні.

За словами голови Комісії у справах родин і мирян Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ отця Юрія Прилепського, цьогоріч Церква відзначає «Рік святого Йосифа». І цей з’їзд присвячений визнанню прикладу Йосифа для наслідування у сучасному світі.

“Улюблений батько, батько в лагідності, слухняності та гостинності; батько працьовитий, з креативною мужністю, завжди в тіні”, — цими словами папа Франциск описує у ніжній та зворушливій формі постать святого Йосифа в Апостольському листі Patris corde.

Святий Йосиф, уважає Церква, що конкретно виразив своє батьківство, є прикладом для наслідування у сьогоднішньому світі.

«Ми маємо багато прекрасних спільнот у нашій церкві. Переважно це жіночі, молодіжні, родинні спільноти, а от чоловічих об’єднань бракує. І якраз у цей рік, коли церква хоче показати у святому Йосифові приклад кожному чоловікові і батькові, хочемо наголосити, що чоловіки також повинні об’єднуватися у чоловічі спільноти, які б діяли при кожній парафії», – каже отець Юрій.

Однією з таких спільнот в Івано-Франківській архієпархії є спільнота «Лицарів Колумба», діяльність якої поблагословив митрополит Володимир.

«Саме під час цього Першого з’їзду чоловіків у Погоні ми хочемо показати приклад святого Йосифа як доброго, досконалого чоловіка і батька. Також хочемо для всіх присутніх презентувати спільноту «Лицарів Колумба», щоб чоловіки на своїх парафіях також об’єднувалися у такі спільноти», – пояснює отець Юрій.

Тож 24 липня всіх чоловіків запрошують завітати до Цариці Покуття в Погоню, щоби взяти участь у з’їзді.

В програмі з’їзду:

18.00 – молебень до св. Йосифа, наука: «Св. Йосиф приклад чоловіка і батька»

19.00 – Божественна літургія; представлення спільноти «Лицарі Колумба».

20.00 – спільна вечеря.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: