fbpx

Під час обстеження родимок у Франківську злоякісні новоутвори виявили у трьох людей

Суспільство 10:55, 11.06, 2021

Працівники кафедри дерматології та венерології Івано-Франківського національного медичного університету в рамках участі в щорічних всеукраїнських «Днях боротьби з меланомою 2021» провели безкоштовне обстеження новоутворів шкіри.

Протягом 24-28 травня дистанційно на кафедру зі своїми фотографіями та описом проблеми звернулось 77 осіб. Після ретельного огляду отриманих даних всім пацієнтам були надані рекомендації з подальшого догляду за шкірою та родимками. 25 людей запросили до клінічної бази кафедри клініко-діагностичного центру ТОВ «МЕДЕКС Плюс» і 1 червня провели дермаскопічне дослідження висипу для уточнення діагнозу, інформує пресслужба ІФНМУ.

Протягом обстеження в рамках акції у трьох людей виявили злоякісні новоутвори шкіри, що потребують невідкладного лікування. У семи пацієнтів — утворення, які потребують динамічного спостереження чи планового видалення.

Як кажуть працівники кафедри, такі щорічні «Дні боротьби з меланомою» вчергове довели свою доцільність та ефективність у виявленні в пацієнтів випадків пухлинних процесів шкіри на ранній стадії. За інших обставин ці люди звернулись би за медичною допомогою в набагато пізніші терміни хвороби.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: