fbpx

Підприємці зі Славського "розпиляли" 1,5 млн грн від Івано-Франківської обласної спортшколи

Суспільство 16:47, 15.11, 2020

Пов’язані підприємці Петро Греб та Любов Денечко розіграли торги на постачання спортивного інвентаря на суму на 1,6 млн грн для Івано-Франківської обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи із зимових видів спорту.

Школа розташована в туристичному селищі Ворохта. А обидва приватні підприємці у витязі з реєстру платників єдиного податку місцем провадження своєї господарської діяльності зазначили інше туристичне селище – Славське. І Петро Греб, і Любов Денечко написали адресу – вул. Івана Франка, 6 в смт. Славське, пишуть “Наші гроші. Львів”.

Телефон у них також один на двох. Коли журналісти зателефонували за контактним номером Любові Денечко та попросила до слухавки Петра Греба, їх запитали, з якого приводу ми до нього звертаємося. Жінка представилася особистим помічником підприємця, однак не назвалася та пов’язаності між Денечко і Гребом не підтвердила.

А от у своїй довідці про матеріально-технічну базу підприємець Петро Греб зазначив, що орендує приміщення в Києві у ФОП Яцикович Р. С., який одночасно є орендодавцем Любові Денечко. Щоправда, є імовірність, що це помилково, оскільки, згідно з поданим на інші торги договором оренди, Греб знімає вказане приміщення у підприємиці Марії Головкевич.

Зареєструвались підприємцями Петро Греб та Любов Денечко майже одночасно, у лютому 2019 року в смт. Славське Сколівського району. За даними проекту Clarity, підприємці зустрічаються на торгах вже вшосте. Вони не торгуються між собою, а в більшості випадків нижчу ціну пропонує Петро Греб.

Протягом 2019-2020 років Греб отримав державних замовлень на 3,2 млн грн (враховуючи поточну угоду), а Любов Денечко – на 1,75 млн грн.

Під час поточного аукціону підприємці також не знижували своїх пропозицій. Оскільки ціна Петра Греба була на 150 грн дешевшою, договір на постачання інвентаря підписали з ним.

Згідно з угодою, спортивна школа придбає 1,5 м кв. пінного мату по 170 грн за м кв., 1,5 м кв. пластикової сітки по 180 грн та ще 1,5 м кв. опорних пластин по 75 грн. До замовлення також входить 9240 щіток по 104 грн за штуку. Уся продукція від фінського виробника спортивного інвентаря «Everslide».

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: