fbpx

Після звільнення з посади головний комунальник Коломиї отримує мільйонні підряди від міськради

Суспільство 14:29, 14.04, 2023

Колишній керівник управління комунального господарства Коломийської міської ради Володимир Наливайко за два роки після звільнення з посади отримав 23,3 млн грн від тієї ж міськради. Створивши приватну компанію, Наливайко уклав з міськрадою загалом 29 договорів, у тому числі 21 договір з управлінням комунальної власності, яке він же і очолював, пишуть “Наші гроші. Львів“.

Звільнившись з міськради у лютому 2021 року, Володимир Наливайко заснував компанію “Северин-Н”, що успішно освоює бюджетні замовлення його колишніх роботодавців. Одним з останніх прикладів став договір про ремонт тротуарів на вул. Андрія Чайковського у Коломиї вартістю 2,91 млн грн. Ще за кілька днів ПП “Северин-Н” отримало від того ж управління комунального господарства Коломийської міськради ще два замовлення на ремонт тротуарів майже на 640 тис. грн.

Власник ПП “Северин-Н” Володимир Наливайко очолював управління комунального господарства Коломийської міської ради майже п’ять років, звільнившись лише у лютому 2021 року. Його наступником на цій посаді став Андрій Радовець, під керівництвом якого з компанією Наливайка за два роки уклали 21 договір на загальну суму 17,9 млн грн. Ще шість замовлень загалом на 5,4 млн грн Наливайко отримав від управління культури і туризму Коломийської міськради і безпосередньо від самої міськради.

За даними Clarity Project, з моменту заснування ПП “Северин-Н” 39-річний Володимир Наливайко встиг укласти загалом 33 договори на суму 23,66 млн грн, причому лише чотири угоди укладені не з Коломийською міськрадою.

Теперішній керівник управління комунального господарства Коломийської міськради Андрій Радовець до призначення на цю посаду працював першим заступником голови Тлумацької ОТГ на Івано-Франківщині.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: