fbpx

Платна паркова на з’єднаних бульварах у Франківську працює без дозволів, - Марцінків

Суспільство 09:45, 06.07, 2021

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків доручив звернутися до поліції щодо збору коштів за паркування на місці з’єднання Північного та Південного бульварів в Івано-Франківську.

«Зробили бульвар,и і вже хтось збирає там гроші за паркування, якось зверніться до поліції, – сказав Марцінків на оперативній нараді. – Якщо не погоджене паркування, на якій підставі вони збирають гроші».

Міський голова нагадав, що раніше це була територія ринку, і натякнув, що гроші за паркування може збирати власник ринку, по ділянці якого з’єднали Північний і Південний бульвари.

«Коли була земля в оренді, ми це розуміли, а коли це міська земля, не можна так: ніяких дозвільних документів нема, нічо нема, поставили табличку і збирають», – обурився Руслан Марцінків.

Заступник міського голови Михайло Смушак запевнив, що збір за паркування на з’єднаних бульварах буде припинений.

«Ми вже це опрацювали. У договорі з підприємцем є пункт, що він має право працювати до з’єднання бульварів. Ми вже відкрили з’єднання бульварів, відповідно ми вже маємо право це забрати», – сказав Смушак.

Нагадаємо, 18 червня в Івано-Франківську запустили автомобільний рух з’єднаними Північним і Південним бульварами. Перед відкриттям дорожню розмітку нанесли на чорновому шарі асфальту. На дорозі ще нема тротуарів та запланованої велодоріжки.

Лише найважливіші новини Івано-Франківська та області у Telegram 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: