fbpx

ПНУ - 14-й у престижному міжнародному рейтингу, ІФНТУНГ - 33-й

Суспільство 15:15, 03.02, 2023

На офіційному сайті рейтингу університетів Webometrics Ranking of World Universities опублікований рейтинг-2023, який стосується вишів України.  

З-поміж 312 закладів вищої освіти України Прикарпатський національний університет посів у міжнародному рейтингу 14-ту позицію.  

Івано-Франківський національний університет нафти й газу – на 33-му місці.

Івано-Франківський національний медичний університет – на 92-му щаблі.

Webometrics Ranking of World Universities – це академічний рейтинг вищих навчальних закладів, за яким аналізують ступінь представлення діяльності університетів в Інтернет-просторі, який кожні шість місяців надає незалежну, об’єктивну, безкоштовну, відкриту наукову інформацію про результати діяльності університетів з усього світу.  

Він не є рейтингом вебсайтів університетів, це рейтинг власне університетів, інформує пресслужба ПНУ. Він використовує як вебметричні, так і бібліометричні (дослідницькі) показники.

Webometrics Ranking of World Universities є ініціативою Лабораторії кіберметрики, дослідницької групи, що належить до Consejo Superior de Investigaciones Científicas (CSIC), найбільшого державного дослідницького органу в Іспанії. Початковою метою рейтингу було сприяння науковій присутності в Інтернеті, підтримка ініціатив «Відкритий доступ» для значного збільшення передачі наукових та культурних знань, створених університетами.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: