fbpx

Поліцейська з Прикарпаття придбала житло за лізинговою програмою МВС

Суспільство 19:24, 18.02, 2020

Мар’яна Росновська уже п’ятнадцять років працює у правоохоронних органах, досі придбати житло самостійно не могла. Коли почула про систему фінансового лізингу від Міністра внутрішніх справ, одразу зрозуміла, що це її шанс.

34-річна Мар’яна Росновська все життя мешкає в Івано-Франківську, тут виховує і двох доньок. Працює т. в. о. заступника начальника Управління кадрового забезпечення ГУНП в області. Каже, роботою задоволена і надалі готова її виконувати. Не приховує радості від того, що правоохоронні органи дають не тільки фінансове забезпечення і кар’єрний ріст, а й дбають про якісну систему страхування і вирішення питань щодо власного житла. А найбільше тішаться дівчатка поліцейської, адже тепер матимуть свою кімнату і вже ретельно продумують інтер’єр, інформує сектор комунікації поліції Івано-Франківщини.

В Івано-Франківській області з 1 січня 2019 року запрацювала система фінансового лізингу на придбання житла для поліцейських від МВС. Поліцейські після двох років служби мають право на основі іпотеки строком до 20 років придбати в лізинг житло. Відповідне рішення прийнято 14 листопада 2018 року постановою Кабінету Міністрів України за №1201 затверджено «Порядок забезпечення Державною іпотечною установою поліцейських та осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту житлом на умовах фінансового лізингу». 

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: