fbpx

Поліцейські Івано-Франківської області пройшли атестацію

Суспільство 19:48, 29.11, 2019

Сьогодні поліцейські пройшли атестаційну комісію. Засідання комісії відбулося під головуванням начальника Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області полковника поліції Володимира Голубоша, повідомляє Сектор комунікації поліції. 

Працівники поліції, які висуваються для призначення на вищі посади, а також ті, які приступили до виконання службових обов’язків після виходу з відпустки по догляду за дитиною, повинні пройти атестаційну комісію.

Перед проходження комісії кожний із працівників пройшов підвищення кваліфікації. Під час цього етапу поліцейські здавали заліки з усіх видів службової підготовки, практичної стрільби з табельної зброї, а також проходили тестування на визначення рівня знань законодавства України і загальних здібностей та навиків.

В склад атестаційної комісії також увійшли: заступник начальника управління карного розшуку Роман Чекмарьов, начальник управління кадрового забезпечення Андрій Бондюк, заступник начальника Івано-Франківського управління Департаменту внутрішньої безпеки НПУ Олег Марусяк та представник від громадськості Богдан Мойсишин.

Співбесіда показала професійний рівень працівників. Усі поліцейські, які прибули на комісію, одержали схвальне рішення – призначення на вищі посади, в тому числі і керівні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: