fbpx

Помер голова Калуської райради чотирьох скликань Василь Прокопів

Суспільство 19:44, 31.08, 2023

Сьогодні, 31 серпня 2023 року, на 72-му році життя перестало битися серце Василя Михайловича Прокопіва, голови Калуської районної ради I, IIІ, ІV та V демократичних скликань.

Народився Василь Прокопів у репресованій сім’ї далеко від рідної України, яку любив і шанував усе своє життя. Він був обраний першим головою Калуської районної ради незалежної України та очолював її ще впродовж трьох демократичних скликань. Був незмінним депутатом Калуської районної ради з 1990 року по 2015 рік.

Помер голова Калуської райради чотирьох скликань Василь Прокопів 1
Василь Прокопів

Василь Михайлович також обіймав посади представника Президента України у Калуському районі, заступника голови Івано-Франківського обласного виконавчого комітету Івано-Франківської обласної ради. Його праця була відзначена високими державними нагородами, зокрема орденом Ярослава Мудрого ІІІ ступеня і Почесною грамотою Голови Верховної Ради України.

Керівництво, депутатський корпус та виконавчий апарат Калуської районної ради висловлюють щирі співчуття та розділяють біль втрати з рідними та близькими покійного.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: