fbpx

Понад 20 років зі студентами: у Франківську померла заввідділом коледжу

Суспільство 18:38, 14.03, 2021

Колектив Івано-Франківського коледжу Львівського НАУ прощається сьогодні із завідувачкою заочного відділення Крохмалюк Вірою Василівною, яка відійшла у вічність 13 березня.

Понад 20 років зі студентами: у Франківську померла заввідділом коледжу 1
Віра Крохмалюк

Сумну звістку колеги повідомили на сторінці навчального закладу у фейсбуці.

“Невтомною, цілеспрямованою, духовно багатою, досвідченою – саме такою знали Віру Василівну студенти та колеги по роботі. Такою і залишиться вона у нашій пам’яті як взірець подвижництва, велика життєлюбка, фахівець, мудрий керівник. Діяти і піклуватися про колег, роботу, свою родину було для неї органічніше, ніж думати про себе. До останнього подиху Віра Василівна жила інтересами дітей, внуків, колег по роботі, студентів”, – у жалобі колектив коледжу Львівського національного аграрного університету.

Заочне відділення, яким Віра Крохмалюк керувала 22 роки, заслужено було найкращим серед подібних структурних підрозділів інших закладів освіти.

За багаторічну працю була нагороджена медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки України, Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Львівського національного аграрного університету.

“Тяжко усвідомити, що не стало такої прекрасної, світлої, невтомної Людини. Пам’ять про Віру Василівну Крохмалюк житиме у наших серцях і серцях тих, хто мав щастя знати її особисто, відчувати її материнське тепло, працювати поруч. Щиро скорбимо і співчуваємо сім’ї та родині”, – пишуть педагоги.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: