fbpx

Понад 250 творів з української літератури для 5-11 класів стали доступними в аудіоформаті

Суспільство 20:45, 13.09, 2023

Мінцифри, МОН та партнери презентують: запрацював проєкт “Укрліт” для учнів середньої і старшої школи. Відтепер понад 250 творів з української літератури для 5-11 класів будуть доступними в аудіоформаті.

Про це повідомив Комітет освіти ВРУ в телеграмі.

Для школярів стали доступні твори Ліни Костенко, Івана Нечуя-Левицького, Михайла Коцюбинського, Миколи Хвильового, Валер’яна Підмогильного й інших.

Проект «Укрліт» — можливість для учнів вибирати, у якому форматі зручніше навчатися. Кожен зможе прослухати аудіокниги у вільний час, під час пробіжки чи за кілька днів до іспиту.

Водночас це додаткова змога для українців оновити знання з уже забутої програми чи прослухати книги, які пропустили під час навчання в школі.

Деякі великі твори, як-от «Енеїда» Івана Котляревського, «Майстер корабля» Юрія Яновського, «Зачарована Десна» Олександра Довженка та інші, опрацьовано та запропоновано у форматі самарі — короткого переказу твору.

Серед планів вдосконалення проєкту — додавати повні версії та уривки творів, а також актуалізовувати й доповнювати новими, що з’являтимуться у програмі.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: