fbpx

Понад 2600 франківських пенсіонерів подали заяви на отримання одноразової допомоги

Суспільство 13:10, 21.03, 2021

До ЦНАПу Івано-Франківська вже звернулося понад 2628 пенсіонерів віком 75+ років для оформленням одноразової допомоги. З них: в січні 2134 звернення, в лютому – 462 звернення, у березні – 32 пенсіонери.

Одноразову грошову допомогу мешканцям громади, яким за 75, оформляють згідно з дорученням міського голови Руслана Марцінківа в Центрі надання адміністративних послуг м. Івано-Франківська, всіх територіальних підрозділах та віддалених робочих місцях адміністратора ЦНАП, а також в Департаменті соціальної політики (вул. Грушевського, 29) та відділі звернень (вул. Грушевського, 21 міська рада, 1-й поверх), інформує пресслужба ЦНАПу.

Право на виплату мають громадяни, які досягнули 75-річного віку, мають пенсію, що не перевищує 3000 грн, та зареєстровані в Івано-Франківській міській територіальній громаді. Розмір допомоги становить 500 грн, а для осіб віком понад 90 років – у розмірі 1000 грн, незалежно від розміру пенсії.

Для отримання допомоги необхідно подати заяву, паспорт громадянина України та ідентифікаційний код. Всі необхідні копії документів працівники ЦНАП оформляють самостійно.

“Разом з цим, за даними Департаменту соціальної політики Івано-Франківської міської ради, на території міської територіальної громади проживають ще чимало осіб з числа вказаної вище категорії, які не використали своє право на одноразову грошову допомогу та не звернулися з відповідними заявами до підрозділів ЦНАП або органу соціального захисту. У зв’язку з цим звертаємось до осіб, які мають право на вказану вище допомогу, з проханням активніше подавати заяви для її отримання”, – йдеться в повідомленні.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: