fbpx

Понад 70% випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею вступили до вишів Міноборони і силових структур

Суспільство 12:13, 11.08, 2019

Прикарпатський військово-спортивний ліцей отримав листа-подяку за підготовку вихованців від керівництва Житомирського військового інституту ім. Корольова.

Цьогоріч семеро випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею вступили до цього інституту. Курсантами стали Ілля Безай, Владислав Галій, Максим Говда, Ярослав Овчар, Назар Савчин, Ярослав Синчишен, Артем Супрученко. Молоді люди вирішили пов’язати своє життя із захистом Вітчизни – стати офіцерами – і обрали перспективний військовий фах. Одними з найбільш популярних у житомирському військовому виші є спеціальності, пов’язані із розвідкою та охороною державної таємниці й інформаційним протиборством.

Відтак делегацію Прикарпатського ліцею запросили на Присягу першокурсників.

За результатами вступної кампанії 72% випускників Прикарпатського військово-спортивного ліцею вступили до профільних вищих навчальних закладів. 47% віддали перевагу військовим навчальним закладам – вишам Міноборони. 25% вступили у заклади силових структур – Національної гвардії України, прикордонної служби, МВС та ДСНС.

Також ліцеїсти обрали для навчання цивільні виші – Івано-Франківський національний університет нафти й газу, Прикарпатський національний університет та інші.

На цей час ПВСЛІ проводить додатковий набір на навчання учнів після 7-го та 8-го класів шкіл. Вступ – на конкурсній основі після складання вступних випробувань.

Вступники складають:

  • Українська мова – диктант;
  • Математика – письмово;
  • Оцінка рівня фізпідготовки;
  • Поглиблений медогляд та психологічна придатність.

Ліцеїстів забезпечують проживанням та 4-разовим харчуванням.

Проведення вступної кампанії з 20 серпня до 22 серпня.

Прийом документів – до 20 серпня. Більше – тут.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: